1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Yerli Kripto Para Analistinden Yatırımcılara Uyarı Geldi

Yerli Kripto Para Analistinden Yatırımcılara Uyarı Geldi

yerli-kripto-para-analistinden-yatirimcilara-uyari-geldi-q9y1WpKP

Başarılı yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, yatırımcıları uyardı. Hardfork, Ocak ve Şubat ayının demo sürümü olduğunu asıl eğlencenin Mart ayında başlayacağını ifade etti.

Yerli analist Dr. Hardfork, Çin tatilinin başladığını ve şu an piyasanın durgun olduğunu dile getirdi. Analiste göre özellikle Şubat ayı içerisinde düşüşler yaşanabilir. Bu nedenle paranın bir kısmını Bitcoin (BTC) bir kısmını da Tether’de (USDT) tutmak daha doğru bir adım olacak. Dr. Hardfork, şu ifadeleri kullandı:

“Ocak ve Şubat ayı demo sürümüydu. Çin tatili başladı ve aslında şu an piyasa durgun durumda. Asıl eğlence Mart ayında başlayacak. Özellikle şubat içinde düşüşler gelebilir. Paranızın bir kısmı BTC ve diğer kısmı tether de olması doğru olabilir.”

https://twitter.com/_hardfork/status/1356624784537313286

Dr. Hardfork önceki gün attığı tweet’inde ise şu ifadeleri kullanmıştı: 12-21 Şubat Çin resmi tatili ancak eyalet bazında daha erken başlatıp daha sonra bitirecek yerler var. Sözün özünde şubat dönemi kripto para piyasasının düzeltme ayı olabilir. Mart ayında yeni hikayeler ile kaldığı yerden devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece tahmin.”

Crypto Michael da Takvim Vermişti

Popüler kripto para analisti Crypto Michael de geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz üzere kripto para piyasası için bir takvim paylaşmıştı. Analistin öngörülerine göre Şubat ayı ve Mart başı düzeltmeyle geçecek Mart ve Ağustos aylarında büyük bir altcoin sezonu gelecek.

https://twitter.com/CryptoMichNL/status/1353649311964393473?s=20
Yorum Yap

Yorum Yap