1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Sınıf Tamer Black Desert Mobile’da Yerini Aldı

Yeni Sınıf Tamer Black Desert Mobile’da Yerini Aldı


Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a en yeni sınıf olan Tamer’ın geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni sınıfı yakından tanıyabilecek ve rakiplerine karşı yeni tecrübelerle çaba edebilecekler.

Tamer, özel dövüş tarzı sayesinde Black Desert kainatına katılan en eşsiz sınıflardan biridir. Savaştaki acımasızlığını ve yüreğini büyüleyici halleriyle gizler. Tamer, efsanevi kollayıcı olan kutsal canavar Heilang ile düşmanlarına karşı gayret ederken Kısa Kılıç ve Trinket silahlarını kullanır. Tamer, Heilang’a savaşta komuta eder ve onunla birlikte karşılarına çıkan herkese kaygı salan, şiddetli ve senkronize akınlar gerçekleştirir.

Kara Güneş Yükselirken Çabaya Katıl

Bu güncellemeyle birlikte Black Desert Mobile kainatına yeni PvP modu olan Kara Güneş eklendi. Maceracılar, Kara Güneş gökyüzünde iken savaş alanında birbirlerine karşı gayret edecekler. İştirakçiler, savaşta başka Maceracıları yenip daha yüksek Kara Güneş puanları elde ederek, Dark Coin yahut Chaos Crystal üzere bedelli eşyalar kazanma bahtı yakalayabilecekler.

Son olarak, Tamer hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Maceracılar için canlı yayın şu anda gerçekleşiyor! GM Joel şu anda BDM Talk’un özel bir kısmına mesken sahipliği yapıyor. Maceracılar, onun Tamer sınıfını geliştirmesini YouTube, Facebook, ve Twitch’ten izleyerek, bu en yeni sınıfı yakından tanıyabilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap