1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Cyberpunk 2077 Aksesuarları ve SteelSeries Sanatçı Serisi Tanıtıldı

Yeni Cyberpunk 2077 Aksesuarları ve SteelSeries Sanatçı Serisi Tanıtıldı


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries’in yeni sanatçı yapıtları serisi tanıtıldı. İtinayla hazırlanmış dizaynların sanatkarları ortasında Lauren Asta, Dune Haggar ve Brock Hofer yer alıyor.

Oyun ve espor etraf ünitelerinde başkan SteelSeries, Cyberpunk 2077 temalı yeni QcK L mousepad ve Arctis Pro kulaklıklarını içeren “SteelSeries Sonlu Sürüm” programını, ünlü sanatkarlar Lauren Asta, Dune Haggar ve Brock Hofer ile tanıtıyor. Bu program, en büyük görüntü oyunu yayıncılarından ve tanınan sanatkarlardan kimilerinin sanatını ön plana çıkaracak ve her ay yeni sürpriz fırsatlar getirecek. Bu eserlerin hepsi hudutlu üretim olarak satışa sunulacak.Arasaka, Militech, Kang Tao ve Cyberpunk 2077

CD Projekt Red ve Cyberpunk 2077’nin resmi oyun ses ortağı SteelSeries, Cyberpunk 2077 markalı kulaklık ve eserlerin yepyeni serisiyle uyumlu dört yeni aksesuar seti tasarladı. Militech, Arasaka ve Kang Tao QcK L mousepadler, üç oyun içi kümeden esinlenen dizaynıyla Arctis Pro güçlendirici paketleriyle kusursuz bir formda eşleşiyor. SteelSeries ayrıyeten oyunun kapağındaki ikonik sanat yapıtı ile yeni bir QcK L yarattı.

Lauren Asta

Lauren Asta illüstrasyon, antika sanatı, karalama sanatı, sokak sanatı ve duvar fotoğrafları konusunda uzmanlaşmış gezgin bir nakkaş ve sanatçıdır. Gayesi, içeriği hafif yahut ağır bilgileri cazip ve canlı bir halde sanat ile aktarmaktır.

Lauren Asta dizaynlarıyla ilgili, “Halka açık sanat yapıtları yaratmak, izleyiciyi görsel olarak teşvik etmemi sağlıyor. Ve şayet şanslıysam, karakter takımımın en âlâ yaptığı şey olan insan tecrübeleri mizahı ile onlara ilham vermek istiyorum”dedi.

Dune Haggar

Dune Haggar, Güneybatı Avustralya’da yaşayan bir grafik sanatçısıdır. Aksesuarları, elle boyanmış kaykayları ve gitarları, kıyafetleri ve animasyonları, dizaynları ile özelleştirmeyi seviyor.

Brock Hofer

Brock Hofer, Kanada merkezli bir dijital sanatçıdır. Hayatının erken devirlerinde canavarlar ile ilgili çizimlerini geliştirmesi, dünyanın dört bir yanından müşterileri için canlı canavarlar tasarlamak mesleğinin büyümesini sağladı.

SteelSeries Hudutlu Üretim programı ile ilgili daha fazla bilgi için www.SteelSeries.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap