1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yaz Aylarında Yanınızdan Ayırmayacağınız 5 Akıllı Hoparlör

Yaz Aylarında Yanınızdan Ayırmayacağınız 5 Akıllı Hoparlör

yaz-aylarinda-yaninizdan-ayirmayacaginiz-5-akilli-hoparlor-9VSFvLnb

Yaz aylarında arkadaşlarımızla dışarıda buluşup bir kafede oturmamayı tercih edebiliyoruz. Kıyı ya da park üzere alanlarda oturduğumuz vakit da müziğin eksikliği çabucak kendini hissettiriyor. Biz de sizler için Teknostore’da bulunan 5 canavar Bluetooth hoparlörü listeledik.

Not: Eserlerin Teknostore sayfalarına ulaşmak için başlıklarda bulunan temasları kullanabilirsiniz.

Bix BS-01 SD Kart Girişli FM Radyolu Bluetooth Hoparlör

Bix BS-01 Bluetooth hoparlör sayesinde istediğiniz yerde müzik dinleyebilirsiniz. Hem Bluetooth, hem SD kart hem de FM radyo modlarına sahip olan hoparlör sayesinde telefonunuzun şarjı bitse bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. 10 metreye sahip olan menzili ve 3 saate kadar şarj müddetiyle müziksiz kalmayacaksınız.

Xiaomi Mi Kablosuz 2W Küçük 2 Bluetooth Hoparlör

Xiaomi’nin küçük boyutlu ses bombalarından olan bu hoparlör, 10 metre menzil içerisinde 4 saate kadar müzik zevki sunuyor. 2 saatte tam şarja ulaşan ve 30 güne kadar bekleme müddeti olan hoparlör, içerisindeki dahili mikrofon sebebiyle telefon görüşmelerinizi de gerçekleştirmenize imkan sağlar.

Tronsmart Element Splash Outdoor Bluetooth Hoparlör

Kıyıda arkadaşlarınızla eğlenirken hoparlörünüze su gelmesi sonucunda hoparlörünüz kullanılmayacak dereceye geliyor. Tronsmart’ta çalışanların bu sorunu keşfetmesi sonucu geliştirilen Tronsmart Element Splash Outdoor, IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra 10 saate kadar müzik dinleme müddetine sahip olan aygıtın tam şarja ulaşması için 2 saatlik bir müddet kâfi oluyor.

Divoom Voombox Travel 3 Bluetooth Hoparlör

IP44 sertifikası sayesinde kolay su sıçramaları ve darbelere karşı sağlam olan Divoom Voombox Travel 3, hem Bluetooth hem de AUX seçenekleriyle size 6 saatlik kesintisiz bir müzik tecrübesi sunuyor. 10 metreye kadar bir menzile sahip olan aygıtın dizaynının da epey şık olduğunu ekleyelim.

Bix Hoparlör Özellikli Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Listemizin son sırasında hem bir kulaklık hem de bir hoparlör olan Bix bizleri karşılıyor. Tek şarjla 7 saate kadar bir çalışma müddetine sahip olan kulaklık 2 saat içerisinde şarj olabiliyor. İçeri çevirdiğiniz vakit kulaklık, dışarı çevirdiğiniz vakit hoparlör olan bu kulaklık sayesinde yanınızda ekstra bir hoparlör taşımanız gerekmeyecek.

Yaz aylarında sizi müziksiz bırakmayacak hoparlörleri listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Teknostore’da bulunan öteki akıllı hoparlörleri incelemek için ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap