1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri

World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri


World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri! World of Warships’e gelen 0.9.7 güncellemesi ile oyuna 4 yeni Alman uçak gemisi geldi. Yeni derece sistemi ve Hamburg Limanı dahil daha birçok şey güncellendi. Oyuna yeni gelen güncellemeler ile oyuncular oyun keyiflerini kaliteli bir formda sürdürmeye devam ediyor.

World of Warships, merakla beklenen Alman uçak gemilerini tanıtan yeni 0.9.7 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Yeni Alman uçak gemileri, Düzey IV Rhein, Düzey VI Weser, Düzey VIII August von Parseval ve Düzey X Manfred von Richthofen olmak üzere deniz savaşlarında yerini alıyor ve artık tüm oyuncular tarafından deneyimlenebilecek.

World of Warships’te yer alan tarihi Alman uçak gemileri, II. Dünya Savaşı sırasında tasarlandı hatta kimileri kısmen inşa edildi. Lakin hiçbir vakit konuşlandırılmadı ya da fırlatılamadı. World of Warships’te, bu yeni bir mühimmat çeşidi olan hücum uçakları başarılı olursa düşman kalelerine ağır hasar verebilecek zırh delici roketler ile donatıldı. Alman bombardıman uçakları, en tesirli formda yavaş amaçlara düşürülen zırh delici bombalar taşır. Torpidolar kısa menzilli ve süratlidir, lakin yalnızca orta derecede hasar verir. Uçakların kendilerinin yüksek seyir suratları olmasına karşın HP havuzları konusunda biraz kırılgan olarak oyuncularla buluşacak.

Oyunculara özel yeni Alman uçakları ve Almanya donanması içerikleri

0.9.7 Güncellemesi, “Almanya Donanması” isimli yeni bir geniş oyun içi koleksiyon getiriyor. Koleksiyon, 20’nci yüzyılın birinci yarısında Alman deniz kuvvetleri tarihine hürmet gösteren amblemler, gemiler, uçaklar, üniformalar ve tarihi kişilikler üzere eşsiz içeriklere yer veriyor. Birinci içerikler, savaş misyonları ve cephanelikte direktifler tamamlanarak elde edilebilen yeni Alman Donanması konteynırlarından düşecek. Koleksiyonu tamamlayan oyuncular, ikinci bir bayrak kullanma hakkına ve Alman gemileri için alternatif bir renk şeması kullanma imkanına sahip olacak.

Alman uçak gemilerinin yanı sıra 0.9.7 güncellemesinin yayınlanmasıyla üç yeni gemi sunulacak. Bu gemiler ortasında torpidoları, tesirli ikincil silahları ve 12 380 mm toplarıyla gayret etmeye hazır Düzey IX Alman Zırhlı Pommern, dalış bombardıman uçaklarının zırh delici özelliği yerine yüksek patlayıcı bombalar taşıyan Düzey VI Alman taşıyıcı Erich Loewenhard ve gerçek silahları lakin zayıf zırhıyla uzun menzilli ataklar için elverişli olan Tier X Sovyet zırhlısı Slava yer alıyor.

0.9.7 Güncellemesi, Düzey IX gemiler, cephanelikteki araştırma ofisine eklenen yeni eşsiz geliştirmeler, yenilenmiş bir Hamburg Limanı ve öbür teknik güzelleştirmelerle yeni bir 3vs3 dereceli sistem getiriyor.

World of Warship Yeni Alman Uçak Gemileri ile Tam Yol İleri!  0.9.7 Güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. World of Warships’e fiyatsız kayıt olmak için artık http://www.worldofwarships.eu/ adresine gidin.

Yorum Yap

Yorum Yap