1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Valve, Steam Kütüphanesi’ni Güncelledi

Valve, Steam Kütüphanesi’ni Güncelledi


Valve, Steam Kütüphane’nize hoş bir görünüm ve kullanış sağlayan yeni bir Steam güncellemesi yayınladı. Estetik açıdan daha beğenilen olan bu güncelleme Epic Store’un sistemine benzemiş. Öbür birtakım eklemeler ise, oyunlarınızda neler olup bittiğini ve arkadaşlarınız ortasında kimin ne oynadığını takip etmeyi kolaylaştırıyor.

Birinci olarak açılış sayfası güzelleştirildi ve bu sayede tüm oyunlarınızı daha rahat görme talihiniz var. Şık dizaynıyla yeni Steam Kütüphanesi’nde yazılar daha okunaklı hale geldi. Artık arkadaşlarınızın anlık olarak neler yaptığını yahut hangi oyunları oynadığını görebilirsiniz, hatta almaya paha yeni bir oyun bile bulabilirsiniz. Ayrıyeten kütüphanenizdeki oyunlara bir güncelleme geldiğinde ya da bir aktifliğe sahip olduğunda bundan çabucak haberiniz olacak. Söz konusu oyunda son güncellemelere göz atmak için etkinliğe tıklamanız yeterli olacak.

Kütüphaneniz oyun koleksiyonunuzu yaptığınız yerdir ve gezerken zevk alacağınız bir yer olmalıdır. Yeni Steam kütüphanesi sayesinde oyunlarınızı kolay ve hızlı bir biçimde keşfedebilecek, sıralayabilecek, gizleyebilecek ve öne çıkarabileceksiniz.

Yeni Kütüphane özelliklerini desteklemek amacıyla, etkinlik ve duyuru göndermeye yönelik yeni araçlar çıkaran Valve, oyuncularla mağaza ve topluluk sayfasının yanı sıra artık kütüphaneden de iletişim kurabilmeniz için size eskisinden fazla denetim ve esneklik sunacak.

Yorum Yap

Yorum Yap