1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Usta Analistten Dev “Bitcoin, Ethereum ve SUSHI” Tahminleri!

Usta Analistten Dev “Bitcoin, Ethereum ve SUSHI” Tahminleri!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti ve trader’ı olan Crypto Dog, kripto piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken, Bitcoin ve Ethereum için büyük yükseliş hareketleri öngörüyor. Crypto Dog’un BTC ve altcoin tahminlerine birlikte bakalım…

Crypto Dog: Bitcoin ile 50.000 dolar arasında bir şey yok!

Analist Crypto Dog, Bitcoin (BTC) fiyatının 30 gün içinde yeni başarılara imza atmasını bekliyor. Crypto Dog konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aramızda çok fazla bir şey yok ve gerçekten yaklaşık 50.000 dolarlık BTC fiyatı görebiliriz. Ayaklarımı uzattım, acelem yok… Bu çizgiyi bir dakikalığına çizdirdim ve buna göre riskten düştüm ve sonra dalı satın aldım. Bu oyunu seviyorum.

Crypto Dog: Ethereum daha fazla yükselecek

Ethereum (ETH)’a baktığımızda Crypto Dog, lider akıllı sözleşme platformunun daha fazla yükseleceğini belirtiyor. Crypto Dog konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kadar vahşi olmazdı.

Crypto Dog: Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyeleri çok uzakta değil

Ethereum’un 30 günün en yüksek seviyesi 3.182 dolara yükselmesiyle kripto analisti, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yakınlarda olduğunu söylüyor. Crypto Dog konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyeleri çok uzakta değil.

Crypto Dog: BTC’yi her long’lamak istediğimde ETH düşüşleri satın alıyorum

Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’a bakan Crypto Dog, paritenin güçlü bir kırılma başlattığını ve şimdi yaklaşık 0.07 BTC değerinden en az %40 yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Crypto Dog konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC’yi her long’lamak istediğimde ETH düşüşleri satın alıyorum. 0.068 BTC’yi geçtikten sonra güçlü bir ralli > 0.1 BTC bekliyorum… ETH’de güçlü çıkış. Bu çok daha yukarılara çıkıyor.

Crypto Dog: SUSHI sonunda uyanıyor, havai fişekler yaklaşık 9,25 doların üzerinde

Önde gelen kripto analisti, aynı zamanda önemli bir direnç alanını kırdıktan sonra patlamaya hazır olduğunu söylediği otomatik piyasa yapıcısı SushiSwap’ı (SUSHI) de izliyor. Crypto Dog konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SUSHI sonunda uyanıyor, havai fişekler yaklaşık 9,25 doların üzerinde.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Crypto Dog, piyasaya yönelik önemli tahminlerde bulunan bir analisttir.

Yorum Yap

Yorum Yap