1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin, Ağustos’ta Hızlı Yükselebilir!

Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin, Ağustos’ta Hızlı Yükselebilir!


Tanınan altcoin trader’ı ve analisti Jason Pizzino, Ağustos ayında yükselmeye hazır olabilecek üç kripto varlığını tartışıyor. Trader Pizzino’nun listesinde birinci sırada, ayın en güzel altcoini olan kapalılık odaklı kripto para projesi Pirate Chain (ARRR) yer alıyor.

Trader Jason Pizzino’nun altcoin yorumları

Pizzino, ARRR’nin Bitcoin (ARRR/BTC) ve USD karşısında düzgün göründüğünü ve her iki çiftte de daha yüksek doruklar ve daha yüksek tabanlar yaptığını belirtiyor. Pizzino hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu üçü ortasında benim favorim… ARRR çok büyük… Bu âlâ görünüyor… Şimdi patlamadık… 4 doların üzerinde bir kırılma, onay yahut inançlı giriş olabilir… Hoş, yavaş, sabit bir tempo mükemmel olurdu… ARRR/BTC de uygun görünüyor… Bunu daima yükselen bir yükseliş trendinde görmek istiyoruz: daha yüksek doruklar, daha yüksek düşüşler… Pirate Chain (ARRR)/BTC, hacim, yeterli, düşüklerde bir ölçü hacme ulaşmak… Pirate Chain (ARRR) düzgün görünüyor ve projeyi beğendim.

Jason Pizzino, patlayacağını düşündüğü başka 2 altcoin’i açıklıyor

Pizzino’nun radarındaki ikinci varlık, FTX borsasının lokal tokeni olan FTT’dir. Pizzino, FTT’nin düşüş trendinden çıktığını ve hem USD hem de BTC çiftlerinde daha yüksek düzeylere çıktığını söylüyor. Lakin analist, yükseliş trendini ve kırılmayı doğrulamak için FTT’nin bir öbür yüksek düzeye çıkması gerektiğini belirtiyor. Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Pizzino ayrıyeten Bitcoin’i öteki Blockchain’lere getirmeyi amaçlayan bir proje olan Badger DAO’yu (BADGER) tartışıyor. 

BADGER’ın aydınlanmaya ve grafiği tırmanmaya başladığında düşüş trendinden bir mola verdiğini ek ediyor. Pizzino, bir proje tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden kıymetli ölçüde düştüğünde, varlığın düşüş trendini kırdığını ve fiyatının tekrar yükseldiğini onaylayana kadar konum almak için beklemenin en yeterlisi olduğunu vurguluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap