1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter masaüstü tasarımında radikal değişiklik!

Twitter masaüstü tasarımında radikal değişiklik!

featured

Twitter, uygulamasına yenilikler yapmayı sürdürüyor. Son olarak, Twitter yeni tasarlanmış arayüz dizaynıyla daha kolay, daha sade bir görünüme kavuşuyor. Twitter masaüstü dizaynında değerli değişiklikler yapılıyor.

Twitter masaüstü tasarımı yenileniyor!

Twitter’ın yeni masaüstü arayüz dizaynında üç yerine iki başka sütun yer alıyor. Arayüzün sol tarafından vakit çizelgesi bulunurken sağ tarafında ise, trend olan birtakım mevzular hakkındaki içerikler yer alıyor. Vakit çizelgesinin yer değiştiriyor olması tasarım açısından epeyce değerli bir farklılık olarak bedellendiriliyor.

Yeni arayüz, bunun yanı sıra birçok yeni özellik daha sunuyor. Artık metin boyutu da rahatlıkla ayarlanabilecek. Ayrıyeten görmek istediğiniz tweet‘lerin sırasını da kendiniz belirleyebileceksiniz. Bunu son tweet‘ler olarak ya da başta tanınan tweet‘ler olmak üzere iki farklı formda seçebiliyorsunuz.

Bu Twitter masaüstü arayüz güncellenmesinin kısa bir mühlet içerisinde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Tabi bu husus hakkında Twitter‘dan şimdi bir resmi bilgi gelmiş değil. Tahminen de sevilmemesi durumunda bu arayüz güncellemesi büsbütün geri çekilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap