1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Türkiye’nin İlk Yerli Coin’i Bitcicoin, 2 Yeni Borsaya Giriyor!

Türkiye’nin İlk Yerli Coin’i Bitcicoin, 2 Yeni Borsaya Giriyor!


Türkiye’nin birinci yerli kripto para projesi olan Bitcicoin (BITCI), Türk yatırımcıları sevindirecek bir haberle karşımızda. XT Borsasının akabinde Bitcicoin, artık 2 yeni kripto para borsasında listeleniyor. Kripto paranın fiyatı listeleme haberleri ile yükseldi, fakat daha sonra geri çekildi.

Türkiye’nin birinci yerli coin’i olan Bitcicoin, 2 yeni borsada listeleniyor!

Türk Blockchain’ini yurt dışına ihraç eden ve dev iştiraklerle yatırımcılarına itimat aşılayan Bitci Teknoloji’nin kripto parası BITCI, 2 yeni borsaya giriyor. XT Borsasının akabinde Bitcicoin, dünyaya açılıyor ve yeni piyasalara katılıyor. BigONE, Bitcicoin’i bugün BITCI/USDT işlem çifti ile platformunda listelediğini duyurdu. Borsada, BITCI para yatırma ve çekme hizmetleri birebir anda etkinleştirildi. Biconomy ise Türkiye’nin birinci yerli coin’ini borsasına 12 Ağustos tarihinde ekleyecek. Borsa hususa yönelik şu açıklamayı yaptı:

Pahalı kullanıcılar, Bitcicoin (BITCI) Biconomy’de satışa sunulacak. BITCI/USDT süreç çiftini destekliyoruz ve sizi samimiyetle tecrübeye davet ediyoruz! Kayıt vakti: 12 Ağustos 2021.

Bitcicoin süreçleri BITCI/USDT paritesiyle 12 Ağustos’ta Biconomy’de yer alacak. Türkiye’nin önde gelen Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Bitci.com’un mahallî tokeni BITCI, son periyotta dikkat çeken kripto paralar ortasında yer alıyor. Kripto paranın fiyatı listeleme haberleri ile yükseldi, lakin daha sonra bir ölçü geri çekildi. Son periyotta piyasaya damga vuran BITCI’ye ve grubuna bakılırsa yeni gelişmeler ve büyük duyurular sürat kesmeden devam edeceğe benziyor.

Ünlü Türk Blockchain şirketi Bitci Teknoloji ile tanışın!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojileri araştırma ve geliştirme hedefiyle Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana bölümdeki öncü faaliyetlerine devam etmektedir. Birinci etapta kendisine ilişkin mining tesisini ve mining havuzlarını kuran Bitci Teknoloji, akabinde dünyanın en gelişmiş kripto para alım-satım borsalarından olan Bitci.com’u hayata geçirdi.

2020 yılında, Türkiye’nin birinci borsa ve ödeme sistemine entegre Blockchain’i olan Bitcichain’i geliştirdi Türkiye’de ve yurt dışında çok sayıda spor kulübü ile taraftar token projeleri geliştirmek üzere yola çıkan Bitci Teknoloji, bu kapsamdaki birinci muahedeleri Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye A Ulusal Basketbol Kadrosu, Eskişehirspor, Ankaragücü, Denizlispor; Avrupa’da ise Glasgow Rangers, Real Betis, McLaren Racing, İspanya Ulusal Kadrosu, Wolverhampton Wanderers, Brezilya Ulusal Kadrosu, Uruguay Ulusal Kadrosu ve MotoGP ile hayata geçirdi. Bitci Teknoloji, inşaat, güç ve turizm üzere bölümlere yönelik Blockchain tahlilleri konusunda da çalışmalarına devam ediyor. Bitci Teknoloji’nin sistem altyapısı büsbütün kendi mühendisleri ve dizayncıları tarafından hayata geçirilmiş olup; şirketin genel merkezi Bodrum’dadır.

Yorum Yap

Yorum Yap