1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Transformers, World of Warships Evrenindeki Yerini Alıyor

Transformers, World of Warships Evrenindeki Yerini Alıyor


World of Warships cihanında efsaneler yerini almaya devam ediyor. Yaptığı iş birlikleri sayesinde oyuncularına farklı tecrübeler yaşatma fırsatı tanıyan Wargaming takımı bu sefer tekrar büyük bir adım attı! Wargaming ve Hasbro, dünyanın önde gelen deniz savaş oyunu World of Warships’e Autobotlar ve Decepticonları yerleştirmek için güçlerini birleştirdiklerini açıkladı.

Wargaming ve Hasbro, heyecan verici yeni iş birliği sayesinde Tranformers’ın hudutlu bir müddet için tanınan deniz savaş oyunu World of Warships PC ve World of Warships: Legends konsollarına geleceğini açıkladı.

Dört ikonik Transformers karakteri başlangıçta seslendirmeleri, tanınmış özellikleri ile eşsiz gemi kapmaları ve kumandanlar olarak oyunda yerini alacak. Optimus Prime ve Bumblebee Autobotları temsil ederken, Megatron ve Rumble ise Decepticonların ebedi kötülüklerini sürdürmek için oyunda yerini alacak.

Transformers efsanesi artık deniz savaşlarında!

Dünya çapında birçok hayranı olan ve yıllardır gördüğü büyük ilgi ile bir efsaneye dönüşen Transformes serisi, World of Warships cihanında iz bırakmaya hazırlanıyor. Yapılan bu büyük proje ile oyuncular farklı tecrübeler yaşamaya devam edecek.

World of Warships İdari İmalcisi Philip Molodkovets yapılan bu kıymetli iş birliği hakkındaki fikirlerini anlattı: “Transformers serisiyle kuşaklar yetiştirildi. 1980’lerin animasyon dizilerinden en son sinemalara kadar, hayal gücümüzü büyüleyen robot karakterlerine çabucak hayran olduk. Onları World of Warships’te yer verme talihine sahip olmak birçoğumuz için gerçek oldu. Büyük, destansı metal savaşçılara olan sevgimiz karşılıklı! Bu nedenle, efsanevi savaş gemileriyle Transformers karakterlerini yan yana, gerçek ölçekte hayata geçirmeye özel olarak itina gösterdik!”

World of Warships ile yaklaşan Transformers iş birliği, özel Transformers konteynırları, özel oyun içi vazifeler ve savaş misyonları, elde edilebilir kamuflajlar, hatıra bayrakları, yamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi öbür yeni içerik getirecek.

Mark Blecher, Hasbro Kurumsal Strateji ve Ticari İşler Lider Yardımcısı, “Transformers markasını World of Warships’te hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz. Savaş gemilerinin gücünü ve Transformersları birleştirmek her iki franchise taraftarı için de savaş manasında yesyeni bir boyut kazandırıyor” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap