1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Temtem Steam’de Erken Erişime Açıldı

Temtem Steam’de Erken Erişime Açıldı


Humble Bundle tarafından yayınlanan ve Crema tarafından geliştirilen Temtem, Pokemon oyununa çok benzerliği sayesinde oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Uzun vakittir yayınlanmasını beklediğimiz oyun 21.01.2020 tarihi itibariyle Steam’de erken erişime açıldı.

Oyunun Steam fiyatı 79 TL olarak belirlendi. Oyunu Humble Bundle’dan alacak oyuncular ise dolar bazına nazaran hesaplandığından ötürü şu anda 207 TL’lik bir fiyat ile karşı karşıya gelmiş durumda. 

Crema tarafından belirtilene nazaran, oyunun 2021’in ikinci yahut üçüncü çeyreğine kadar erken erişim sürecinde kalması bekleniyor. Tam sürüm ile birlikte oyun konsollara da çıkacak.

Erken erişim sürümü birinci 3 ada, 80’den fazla canavar ve 20 saatin üzerinde oynanış müddeti ile tam oyunun %50’sini içeriyor. Ayrıyeten oyun büsbütün co-op olarak da oynanabilir durumda ve oyuncuların öyküyü tamamladıktan sonra tekrar oynamaya devam etmelerini sağlayacak oyun sonu içeriği de mevcut.

 Tam sürüm ile birlikte 160’tan fazla canavar, 6 eşsiz ada + 1 küçük ada, sıralamalı eşleşme, açık artırma / takas marketi ve daha fazlasının eklenmesi planlanıyor.

Oyunun çıkış fragmanı da güya bir anime serisinin giriş sinemasını andıracak kadar kaliteli animasyonlarla yapılmış.

Temtem – Fragman

Yorum Yap

Yorum Yap