1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Telefonunuzu Hızla Şarj Etmenizi Sağlayacak 5 Şarj Cihazı

Telefonunuzu Hızla Şarj Etmenizi Sağlayacak 5 Şarj Cihazı

telefonunuzu-hizla-sarj-etmenizi-saglayacak-5-sarj-cihazi-hqrF3LZF

Elektrikli cihazlarımızı şarj etme konusu kaçınılmaz bir gerçek. Doğal olarak hepimiz bunu en süratli ve en sağlıklı halde gerçekleştirmek istiyoruz.

Cihazlarımızı süratli şarj etmenin yanında bu süreci sağlıklı bir halde gerçekleştirebilmek de epey kıymetli bir nokta. Biz de bu sebeple sizler için elektrikli aygıtlarınızı süratli ve sağlıklı biçimde şarj edebileceğiniz şarj aygıtlarını listeledik.

Not: Eserlerin Teknostore sayfalarına başlıklar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

LinkTech C525 Micro USB Kablolu Quick Charge 3.0 Süratli Şarj Aleti

LinkTech’in şarj aygıtı sayesinde elektronik aygıtınızı şarj ederken bataryasının da ziyan görmediğine emin olabilirsiniz. Şarj aletinde bulunan çok şarj muhafazası, çok güç müdafaası, çok akım müdafaası ve çok tansiyon muhafazası üzere özellikler sayesinde bataryanızın ömrü, şarj aletine bağlı olan yıpranmadan olabildiğince az etkilenir.

LinkTech C505 Type-C Kablolu Quick Charge 3.0 Süratli Şarj Aleti

Üstte incelediğimiz eserin gibisi olan şarj aygıtı, Micro USB çıkışın yanı sıra USB Type-C bir çıkış sunuyor. Aygıtınızı süratli ve sağlıklı bir halde şarj edebileceğiniz aygıtın siyah ve beyaz renk seçenekleri de bulunuyor.

Bix Çift Çıkışlı Süratli ve Akıllı Şarj Aygıtı

Bix’in çift çıkışlı şarj aygıtı sayesinde iki aygıtı birden süratli br halde şarj edebilirsiniz. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde aygıtlarınızın muhtaçlık duyduğu akımı tespit eden aygıt, bataryanızın sağlıklı bir formda dolmasına imkan sağlar.

Bix Quick Charge 3.0 Süratli Şarj Aygıtı

Standart şarj aletlerinden 4 kata kadar daha süratli bir şarj imkanı sunan Bix Quick Charge, inançlı şarj özelliği sayesinde elektronik cihazlarınıza da ziyan vermez. 100 ila 240 V bedelleri ortasında güç çıkışına sahip olan şarj aygıtıyla birlikte 3,0 A’ya kadar şarj süreci gerçekleştirebilirsiniz.

Bix Çift Çıkışlı Quick Charge 3.0 Süratli Şarj Aygıtı

Hem süratli şarj eden hem de iki aygıtı birden destekleyebilecek bir şarj aygıtı arayanlar için tasarlanmış şarj aygıtı sayesinde elektronik aygıtlarınızı 4 kata kadar süratli bir biçimde şarj edebilirsiniz. Aygıtınızın gereksinim duyduğu akımı otomatik olarak tespit eden şarj aygıtı sayesinde bataryanız da olabilecek en sağlıklı kondisyonunda çalışmaya devam eder.

Elektronik aygıtlarınızı düşünen ışık suratındaki şarj aygıtlarını incelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Teknostore’da bulunan tüm şarj aygıtlarını incelemek için kontağa tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap