1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Tarihi Bitcoin Sinyali Geri Döndü! İşte Olacaklar…

Tarihi Bitcoin Sinyali Geri Döndü! İşte Olacaklar…


Ünlü analiste nazaran, Bitcoin satın alma sinyali neredeyse geri döndü. Kriptokoin.com takipçileri olarak bildiğiniz üzere, Bitcoin fiyatı, yaklaşık 28.888 dolar ve yıllık en düşük düzeylerden yeterli bir toparlanma kaydetti, lakin yeniden de tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini yakalamasına oldukça var. Aracın yaratıcısı (Hash Ribbons satın alma sinyali), kripto uzmanı ve Capriole Investments’ın kurucusu Charles Edwards’a nazaran, bir satın alma sinyali birkaç gün sonra tetiklenebilir. Bu satın alma sinyali yalnızca değerli olmakla kalmıyor, birebir vakitte Bitcoin’in en kârlısı olma ününe de sahip.

Uzman, Bitcoin alım sinyalinin yakında olduğunu söylüyor

Son birkaç ay içinde, Bitcoin rekor düzeydeki en büyük boğa piyasası çöküşlerinden birini yaşadı. O denli ki, piyasanın bir ayı piyasasının başlayıp başlamadığını sorgulamasına yetecek kadar. Dramatik çöküş, kısmen Çin’den madencilerin göçü ve ilgili güç FUD’dan kaynaklandı. Bitcoin hash ratenin de düşmesine neden oldu ve bu da hash şeritlerinin kapitülasyona geri dönmesine neden oldu.

Aracın yaratıcısı Capriole Investments’tan Charles Edwards’a nazaran, önümüzdeki hafta bir satın alma sinyali gelmeli. Fakat bu tam olarak ne manaya geliyor? Teknik tahlilde çokça satın alma sinyalleri var. Bu, düşüş trendi sırasında bir TD9 olduğunda, orta Bollinger Bandı boyunca belirleyici bir kapanış olduğunda yahut MACD’nin bir geçişinde meydana gelebilir.

En karlı satın alma sinyali geri döndü

Bununla birlikte, Hash Ribbons satın alma sinyali, Bitcoin’de şimdiye kadarki en fazla kârla bilinen satın alma sinyalidir. Her döngünün son sinyali bilhassa güçlüdür ve geçmişte %5.000 ve %3.000’e varan yatırım getirisine ulaşır. İki final sinyalinden birincisi BTC‘yi 20 dolardan 1.200 dolara çıkardı ve ikincisi kripto para ünitesini kripto para başına 500 dolardan 20.000 dolara gönderdi.

Bundan sonra ne olacak, tüm dünya dikkat kesilmişken daha da dramatik olabilir. Azalan getiriler yasası mevcut üzere görünüyor ve başka rastgele bir döngüde olduğundan daha fazla kapitülasyon kademesi ve satın alma sinyali var. Bu faktörler en son sonuçları değiştirebilir, lakin aracın kendisinin bir muvaffakiyet geçmişi var. Hash Ribbons, Bitcoin zorluğuna ve hashrate’e dayalı hareketli bir ortalamadır. Madencilerin ne vakit vazgeçtiklerini ve kripto paralarını satmaya başladıklarını göstermesi gerekiyor. Edwards’ın dediği üzere gelecek hafta gelirse, kriptoda diğer bir yükseliş eğiliminin başlangıcı olabilir ve döngü sona ermeden evvelki sonuncusu olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap