1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Tahminleriyle Nam Salan Analistten Bitcoin, Ether, ADA ve DOT Tahminleri!

Tahminleriyle Nam Salan Analistten Bitcoin, Ether, ADA ve DOT Tahminleri!


Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) için temel destek seviyelerini özetliyor. Michael van de Poppe’nin kritik tahminlerine ve dikkat çektiği seviyelere birlikte bakalım…

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı bu seviyelere dalabilir

Yeni bir videoda Michael van de Poppe, bu noktada 36.000 doların Bitcoin için kabul edilebilir bir seviye olduğunu söylüyor. Ancak analiste göre, en iyi kripto paranın fiyatının bu seviyenin çok altına düşmemesi gerekiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

35 bin dolar ile 36,5 bin dolar arasındaki tüm bu seviye, baktığım yer. Şu anda, büyük olasılıkla bu aşamada aşağı doğru devam etmeden önce 39 bin dolara ve üzerine bir tür rahatlama sıçraması yaşayacağız. Baktığım herhangi bir yükseliş eğilimi, 40,8 bin dolara devam etmeyi tetikleyecek.

Michael van de Poppe: ETH’yi almak için bu seviyelere bakıyorum

Ethereum‘a gelince Michael van de Poppe, piyasa değerine göre en büyük ikinci kriptoyu satın almak için iki fiyat seviyesine baktığını söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Biri 2.300 dolar civarında, ikincisi 2.150 dolar civarında, bu da Bitcoin’in 36 bin dolara gitmesine benzer. Artan yönde, desteği kaybettik, bu yüzden eğer kırar ve çevirirsek 2.530 dolar, bu yükselişin devamını sağlar ve muhtemelen tekrar yüksekleri test ederiz ve ayrıca burada potansiyel bir kırıcı olarak 2.600 dolar var, bu yüzden hafif sıçramaya bakıyorum.

Michael van de Poppe: Polkadot ile altcoin’lere bakarsanız, trendi değiştirdiğimizi görebilirsiniz

Michael van de Poppe, yatırımcıların Polkadot gibi altcoin’lerin karlılığını değerlendirmek için Ethereum’un Bitcoin’e karşı nasıl performans gösterdiğine bakabileceğini söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in yeni bir düşük dip yaptığı yerde, Bitcoin’e karşı Ethereum, yeni bir yüksek zirve yapıyor. Altcoin’ler için uzun vadeli bakabilirsiniz. Örneğin, Polkadot ile altcoin’lere bakarsanız, bu düşük dipleri yaptığımızı ve trendi değiştirdiğimizi görebilirsiniz. Peki Polkadot’ta potansiyel longlar için nereye bakıyorsunuz? Bu 14 ila 16 dolar aralığındaki herhangi bir şeye bir çevirme olarak bakacaksınız. Belki de yüksek 13’ler, bu saygısızlık olmalı…

Michael van de Poppe: Cardano yükselişte ve destekten büyük bir sıçrama gördü

Michael van de Poppe ayrıca Cardano‘nun yükselişte olduğunu ve destekten büyük bir sıçrama gördüğünü söylüyor. Analist ADA için 1,25 dolar seviyesini izlediğini belirtiyor. Artan yönde Michael van de Poppe, 1.47 dolar seviyesinde sürekli bir kırılmanın izlenecek bir sonraki bölge olduğunu söylüyor.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve kripto para tahminleri

Michael van de Poppe potansiyel bir geri dönüş başlamadan yaklaşık bir ay önce Cardano’nun Bitcoin’e karşı konsolide olduğunu gösteren bir grafiği izlediğini de ekliyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, başarılı analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi.

Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin‘in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Yorum Yap

Yorum Yap