1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3

SteelSeries’ten Uzun Pil Ömrüne Sahip Dual Wireless Rival 3


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular tarafından büyük ilgi gören Rival 3 oyuncu mouse’unun kablosuzunu piyasaya sürüyor. Rival 3 Wireless, çok istikametli kablosuz ilişki özelliği için hem 2.4GHz kablosuz hem de Bluetooth 5.0 temasını kullanacak. 400+ saat pil ömrü özelliği ile ön plana çıkan mouse, oyunculara farklı bir tecrübe sunacak.

Oyun ve espor etraf ünitelerinde başkan SteelSeries, bugün Dual Wireless özelliği ve 400+ saat pil ömrü ile öne çıkan Rival 3 kablosuz oyun mouse’unu tanıttı. Bu yeni ekipman ile oyuncular, güç tasarufu sağlayan oyun sensörü özelliğine uygun bir fiyatla sahip olabilecek.


Rival 3 Wireless, SteelSeries’in yeni TrueMove Air optik oyun sensörüne sahip birinci oyuncu mouse’u olacak. Bu sensör, SteelSeries’in şimdiye kadar ürettiği güç verimliliği en yüksek sensördür. Dal başkanı tarafından oyunculara sunulan bu ihtilal niteliğindeki teknoloji, kesintisiz kullanım için bir yıl yahut daha uzun bir müddetle 400 saatin üzerinde pil ömrü sağlayacak. Oyuncular artık oyun içindeki her değerli anda, pillerini şarj etme yahut değiştirme telaşı olmadan oyunlarının keyfini çıkarmaya devam edebilecek.


Rival 3 Wireless’ın inanılmaz güç verimliliği, SteelSeries’in yeni Quantum 2.0 kablosuz teknolojisi sayesinde ön plana çıkıyor. 2.4GHz kablosuz USB irtibatı, oyuncuların oyun sırasında 1000Hz yoklama oranından tam olarak yararlanmasına imkan tanıyor ve ultra düşük gecikmeli 1 ms karşılık mühleti sağlayarak onlara kablosuz performans rahatlığı ile kablolu bir mouse’un karşılık verme suratını sağlıyor. Birebir vakitte eklenen Bluetooth 5.0 ilişkisiyle, hareket halindeyken de yeterli bir performansla çalışıyor.

Quantum 2.0 Wireless teknolojisinin ek bir avantajı, SteelSeries’in yeni otomatik kanal optimizasyonu olacak. Bu optimizasyon, mouse ve alıcı hem yüksek hem de düşük frekans kullanarak data aktarırken kablosuz ilişkinin kararlılığını sağlayacak. Bluetooth aygıtlarından yahut cep telefonlarından frekans paraziti gelmesi durumunu, ikinci kanala meselesiz bir formda geçerek ve ritmi kaçırmadan güçlü bir kablosuz irtibat kurmasını sağlayarak engelleyecek.

TrueMove Air Optik Sensör

TrueMove Air, hem 2,4 GHz hem de Bluetooth modlarında sınıfının en güzeli performansı sağlamak için PixArt ile geliştirilmiş 18.000 CPI, 400 IPS, 40G özellikleri olan özel bir sensördür. Bu sayede oyuncular oyunda mutlak hassasiyet özelliğini kullanabilir ve hareket halindeyken inanılmaz performansın keyfini çıkarabilir. Sensei Deri’de bulunan TrueMove Pro üzere, TrueMove Air de süratli ve uzun periyodik oyun sırasında mouse’u kaldırırken ve yine konumlandırırken meselesiz bir eğim takibi sunar.

Rival 3 Wireless, 60M tıklama için derecelendirilmiş mekanik tıklama anahtarları ile inanılmaz dayanıklılık için hiper güçlü bir polimerden yapılmıştır. Rival 3 Wireless’ın yükü da ayarlanabilir. Oyuncular, çift AAA pil (106g) kullanmayı tercih edebilir yahut pil ömründen çok hafif bir mouse’a sahip olmak isterlerse, sırf tek bir AAA takılı (95g) olarak oynayabilirler. Mouse ayrıyeten beş CPI profiline kadar tasarruf etmek için yerleşik belleğe sahiptir ve SteelSeries Engine aracılığıyla büsbütün özelleştirilebilir.


400+ saat pil ömrüyle öne çıkan SteelSeries’in yeni beğenilen ekipmanı Rival 3 Dual Wireless’ın Türkiye’deki satış fiyatı ise 500 – 550 TL fiyat aralığında olacak.

Rival 3 Wireless ile ilgili daha fazla bilgi için www.SteelSeries.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap