1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. SteelSeries, Özel Tasarlanmış Masaüstü Boyutları ile QcK Mousepadlerini Tanıttı

SteelSeries, Özel Tasarlanmış Masaüstü Boyutları ile QcK Mousepadlerini Tanıttı


SteelSeries’in en çok satan mousepad serisi daha büyük boyutlarıyla oyuncularla buluşuyor! Yeni QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL, isteğe bağlı olarak Prism RGB aydınlatma ile masaüstüne özel boyutlarda piyasaya sürülüyor.

Oyun ve etraf üniteleri alanında dünya başkanı olan SteelSeries, bugün masaüstünü büsbütün kaplayan tasarımı ile yeni devasa QcK ve QcK Prism mousepadlerini tanıttı. Yeni QcK serisi, QcK Prism 3XL, 4XL ve 5XL boyutlarında oyunculara sunulacak.

QcK Prism 3XL, QcK Prism 4XL, QcK Prism 5XL


Piyasaya sürülmesinden bu yana, 14 milyondan fazla satılan QcK mousepad, espor profesyonellerinin birinci tercihi olmaya devam ediyor. Bu masaüstü boyutundaki RGB mousepadler, oyun sırasında mouse hareketleri için azamî alan sağlarken, iki bölgeli aydınlatmaları ile oyuncuların ekipmanlarını özelleştirmelerini ve aydınlatmalarını sağlıyor. İnanılmaz derecede büyük boyutları ile tüm seri oyuncuların düşük DPI’da oynarken alanlarını diledikleri üzere kullanmaları için tasarlandı. Tüm RGB SteelSeries eserlerinde olduğu üzere, masaüstü boyutundaki QcK Prism, kolay ve sezgisel aydınlatma denetimi için SteelSeries Engine yazılımı aracılığıyla büsbütün özelleştirilebilir.

Masaüstü boyutundaki QcK Prism’in parlak ve kolaylıkla özelleştirilebilir RGB ışıkları, herkesin kurulumunu tam olarak istediği üzere düzenlemesine imkan tanır. Oyuncular, savaş istasyonlarını RGB ile donatabilir yahut sade bir tasarım isteyenler, yalın bir görünüm için RGB özelliği olmayan QcK serisini tercih edebilir.

Masaüstü boyutundaki QcK Prism, hem optik hem de lazer sensörler için yüksek iş parçacığı sayısına ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Ayrıyeten, istenmeyen hareketleri ortadan kaldırmak ve rekabetçi oyunlar için sağlam bir platform oluşturmak için güçlü, kaymaz bir kauçuk taban ile tasarlanmıştır.

QcK 3XL, QcK 4XL, QcK 5XL

QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL, daha sade ve minimal bir görünüm için RGB aydınlatması olmadan masaüstü boyutundaki QcK Prism’in tüm özelliklerine sahiptir.

SteelSeries QcK serisinden yalnızca QcK 3XL Türkiye’de satışa sunulacak ve fiyatı yaklaşık 500 TL olacak.


Boyutlar:


  Boyutlar
QcK Prism 3XL 48 in. x 24 in. x 0.12 in.
QcK Prism 4XL 48 in. x 30 in. x 0.12 in.
QcK Prism 5XL 63 in. x 31.5 in. x 0.12 in.
QcK 3XL 48 in. x 24 in. x 0.12 in.
QcK 4XL 48 in. x 30 in. x 0.12 in.
QcK 5XL 63 in. x 31.5 in. x 0.12 in.

 

Masaüstü boyutundaki QcK ve QcK Prism ile ilgili daha fazla bilgi için https://steelseries.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap