1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. SteelSeries Kablosuz Oyun Faresi Rival 650 ile Zafere Doğru

SteelSeries Kablosuz Oyun Faresi Rival 650 ile Zafere Doğru


Oyun dünyasına en fazla katkıda bulunan bilgisayar etraf üniteleri şirketi SteelSeries, Rival serisinin en argümanlı oyun farelerinden biri olan Rival 650 ile tezini müdafaaya devam ediyor. Rival 650 oyunculara sağladığı kesintisiz ve kablosuz teknoloji ile birçok kişinin birinci tercihi oluyor.

SteelSeries’in beğenilen ekipmanların biri olan Rival 650, gelişmiş gecikmesiz kablosuz sistemi ile en ağır oyun maceralarında bile eşsiz performans sağlamak için 1000Hz tazeleme suratı, 1ms gecikme, 24 saat pil ömrü özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor. Kablosuz ekipmanlarda oyuncuları en çok düşündüren şarj konusunda ise fevkalâde süratiyle kullanıcılara 15 dakikalık şarj müddetiyle 10 saatten fazla oyun oynama imkanı sunuyor. Oyuncular en heyecanlı maçlarında oyun farelerinin şarjı biter diye endişelenmeyecekler. Oyun keyfini Rival 650’nin kesintisiz ilişkisi ile sürdürün!

Yalnızca kesintisiz irtibat konusunda değil birebir vakitte tasarım konusunda da sağlam Rival 650’yi en uygun istikrarınızı sağlamak için oyun tarzınıza ve fare tutuş formunuza nazaran 256 farklı tartı kombinasyonuyla tartı merkezinizi ayarlayın. Sağ ve sol ya panellerin çıkartılabilir özelliği ise 4 gram yükünde bulunan sekiz adet yüklü ünitesini kolay ve inançlı olarak yerleştirmenizi sağlar.

Rival 650 Sıfır İvme ve Sıfır İzleme Yanlışı ile Kazanılan Zaferler

Rival 650 ile yaşayacağınız tecrübede her hamlenizde oyun farenizin imleç konumlaması en yanlışsız formda ve yanlışsız olacak. En kıymetli mücadelelerinizde bile sizi zafere taşıyacak bu oyun faresi, TrueMove3 teknolojisi ile geçmişten bu yana gelen tüm oyun sensörlerini bir kenara atarak yeni standardı belirliyor. Bu teknoloji ile sizinle sıfır ivmelenme, sıfır izleme ve gecikme her an elinizin altında! En düşük lift off tespit aralığı olan 0.5mm’nın sağladığı fevkalâde isabet imkanıyla daha fazla denetim, daha süratli atılımlara sahip olun.

SteelSeries eserlerinin en vazgeçilmez ve alımlı yanlarından biri olan RGB aydınlatma ise farenin detaylı dizaynını ön plana çıkartmak için eksiksiz bir ayrıntı oluyor. Oyuncular SteelSeries Engine programı sayesinde istedikleri renklerle oyun ekipmanlarının dizaynını belirlemeye devam ediyor. Üst seviye teknoloji hizmeti veren marka, programı ile tıpkı vakitte oyuncuların da bu usul küçük dokunuşlar yapmasını sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap