1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spor Yaparken Kullanabileceğiniz 5 Bluetooth Kulaklık

Spor Yaparken Kullanabileceğiniz 5 Bluetooth Kulaklık

spor-yaparken-kullanabileceginiz-5-bluetooth-kulaklik-u9YMSN8U

Yaza çok kısa bir vakit kalmışken birçoğumuz yaz planlarını yapmaya başladık bile. Bu planların ortasında tatil olsa da hepimizin her yılbaşında ver yaz tatiline girişte kendimize söylediğimiz bir unsur bulunuyor: Spora başlıyorum.

Siz de bu maddeyi harekete dökecek insanlardan biriyseniz çoktan spor yaparken müzik dinlemek için kulaklığa gereksiniminiz olduğunu düşünmeye başlamışsınızdır. Biz de bu hafta sizler için Tekostore’da bulunan 5 adet Bluetooth kulaklığı listeleyeceğiz.

Not: Eserlerin Teknostore sayfalarına başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LinkTech Plus Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

Kulaklıkların gerisinde bulunan mıknatıslar sayesinde çarçabuk boynunuzda taşıyabileceğiniz kulaklık ile müzik zevkini harika bir formda yaşayacaksınız. 4 saat müzik ve 6 saat konuşma müddeti sunan LinkTech Plus, yaklaşık 1 saat içerisinde tam şarj oluyor. Tüm bunların yanı sıra kulaklığın 10 metreye kadar da bir menzili olduğunu söyleyebiliriz.

Tronsmart Encore S1 Spor Bluetooth Kulaklık

Hem kancalı hem de pedli yapısı sayesinde spor yaparken üstün bir stabilite sunan Tronsmart Encore, orta ses düzeyinde 10 saatlik bir müzik tecrübesini de sizlere sunuyor. 2,5 saat üzere bir müddette tam şarja ulaşan kulaklık ile istediğiniz aktiviteyi yaparken kulaklıklarınızın kulağınızdan düşmesini ya da şarjının bitmesini sıkıntı etmeniz gerekmez.

Tronsmart Encore Hydra Spor Bluetooth Kulaklık

Listemizin şarj konusunda en tezli kulaklığı olan Tronsmart Encore Hydra, 12 saate kadar bir şarj ömrünü sizlere sunuyor. 2,5 saat içerisinde tam şarja ulaşan kulaklık 10 metre menzile ve 200 saatlik de bir bekleme mühletine sahip. Tüm bunların yanı sıra aygıtın IPX7 sertifikası sayesinde su sıçramaları ve ter üzere durumlara karşı sağlam olduğunu da belirtmekte yarar var.

Awei A885BL Kablosuz Sport Bluetooth Kulaklık

Atletler için özel tasarlanan Awei, 8 saatlik çalışma mühleti sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak bir müzik tecrübesini sunuyor. Suya dayanıklılığının yanı sıra davet cevaplama, ses ayarlama ve müziği durdurma ya da değiştirme üzere özelliklere sahip olan aygıtın 2 saat içerisinde şarj olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Mi Neckband Basic Bluetooth Kulaklık

Listemizin son sırasında spor yapanlar için tasarlanmış Xiaomi Mi Neckband Basic bizleri karşılıyor. 7 saatlik çalışma müddetine sahip olan kulaklık bir saat içerisinde şarj olabiliyor ve 10 metreye kadar sıkıntısız bir biçimde temasına devam ediyor.

Bluetooth kulaklıkları listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Başka kulaklık modellerini incelemek için temasa tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap