1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sony, Bazı Kullanıcıları PS5 İçin Ön Sipariş Vermeye Davet Ediyor

Sony, Bazı Kullanıcıları PS5 İçin Ön Sipariş Vermeye Davet Ediyor


PlayStation 5 bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek olsa da, konsolla ilgili birtakım değerli bilgiler hâlâ bilmiyoruz. Sony, konsolun görünümünü, DualSense denetleyicisini ve yaklaşan kimi PS5 oyunlarını açıkladı, lakin şirket şimdiye kadar PS5 fiyatını ve çıkış tarihini sır üzere sakladı. Görünüşe nazaran çok yakında daha fazlasını duyacağız ve PS5 ön sipariş tarihi yaklaşıyor. Lakin Sony, oyuncuların PS5’i birinci sipariş edenlerden biri olması için kaydolma zaruriliği getiriyor.

Sony’nin yeni PS5 kaydolma sayfasında, gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Daha sonra sizinle bağlantı kurulursa, ön sipariş vermek için rezervasyon yaptırmanız için hudutlu bir müddetiniz olacak. Bu nedenle süratli hareket etmeniz ve e-postadaki talimatları izlemeniz gerekiyor. Ön siparişler, PSN Kimliği başına bir konsol ile sonlu olacaktır. PSN Kimliği başına tam ön sipariş ölçüsü sınırlamaları şunlardır:

  • 1 PS5 Konsolu yahut 1 PS5 Dijital Sürüm
  • 2 DualSense kablosuz denetim aygıtı
  • 2 DualSense şarj istasyonu
  • 2 Pulse 3D kablosuz kulaklık
  • 2 Medya uzaktan kumandası
  • 2 HD Kamera

Görünüşe nazaran, en azından ön siparişlerin birinci çeşidinde, konsol ön siparişleri PlayStation Direct’ten ön sipariş vermeye davet edilenlerle hudutlu olacak, bu nedenle PSN ID’nizle mümkün olan en kısa müddette kaydolmak isteyeceksiniz. Denetleyici ve kulaklık üzere başka PS5 eserleri herkes tarafından satın alınabilir olacak, lakin sayfada PS5 konsolunun ne vakit piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi mevcut değil.

PS5 Ön Sipariş Vermek İçin Kaydolun

Yorum Yap

Yorum Yap