1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sims 4 Star Wars Genişletme Paketi Önümüzdeki Ay Geliyor

Sims 4 Star Wars Genişletme Paketi Önümüzdeki Ay Geliyor


Sims 4 sizi çok çok uzak bir galaksiye götürüyor.

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan Sims, epey değişik bir genişleme paketi alacak. Sims 4, Journey to Batuu isimli bir Star Wars genişleme paketi alacak ve bu paket önümüzdeki ay yayınlanacak.

Journey to Batuu, Star Wars: Galaxy’s Edge at Disneyland Resort ve Walt Disney World Resort’tan esinlenerek, Batuu’nun uzak gezegeninde geçiyor. Sims, içinde Stormtroopers, Batuuan kıyafetleri, özel ışın kılıçları, Oga’nın Cantina’sı, Dj R-3X’in sesleri ve hatta Millennium Falcon dahil olmak üzere Star Wars’a ilişkin görüntüler ve sesler yer alacak.

İşte daha fazlası:

Yıldız Savaşları Öykünüzü Oluşturun – Direniş, Birinci Tertip ve düşmanlar Batuu’yu denetim etmek için savaşıyor ve kimin başarılı olacağına karar vermek oyunculara ve Simlerine bağlı. Sim’ler zorluklar ve özel misyonlar üstlendikçe, seçtikleri bağın itimadını kazanabilir (veya kaybedebilir), dünyadaki değişiklikleri etkileyecek ve güç istikrarını değiştirecek mükafatların, ekipmanların, yeni kıyafetlerin ve kritik misyonların kilidini açabilir.

İkonik Karakterlerle Birleşin – Vazifeleri tamamlamak prestij puanları kazanır ve Batuu’daki güçlerin önderleriyle buluşmaya yardımcı olur. Sims, yaptıkları seçimlere bağlı olarak, Rey ve Vi Moradi (Direniş), Kylo Ren (Birinci Derece) yahut Hondo Ohnaka dahil olmak üzre ikonik Star Wars karakterleriyle birleşecek.

Kendi Işın Kılıcınızı Oluşturun – Oyuncular ayrıyeten Batuu’yu ve seyahatleri boyunca sunulan her şeyi keşfedebilecekler; kyber kristalleri ve hilts üzere en çok beğenilen Star Wars ayrıntısı olan ışın kılıcı oluşturmakta dahil. 

Droid Arkadaşınızı Özelleştirin – Sim’lerin ayrıyeten Droid Deposu’nu ziyaret etme ve misyonlar sırasında yardımcı olması için kendi droidlerini özelleştirme talihi olacak. Droidler faydalı arkadaşlardır ve tarayıcılarını bilinmeyen yerlerde kullanabilir, denetim panellerini karıştırabilir yahut rakiplerin dikkatini dağıtabilirler.

Star Wars genişletmesi 8 Eylül’de PC, Mac, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak. 

Yorum Yap

Yorum Yap