1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Sıcak Gelişme: Binance, 2 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu

Sıcak Gelişme: Binance, 2 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Uçtu


Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformuna ekliyor. Binance’nin listeleme duyurusunun akabinde altcoin fiyatları sert yükseldi.

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Mina (MINA) ve Raydium (RAY)!

Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformuna ekliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla hususa yönelik şu duyuruda bulundu:

Binance, Mina (MINA) ve Raydium (RAY)’u Innovation Zone platformunda listeleyecek ve MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT ticaret çiftleri için alım satıma 10.08.2021 tarihinde başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MINA ve RAY’ı borsaya yatırmaya başlayabilir. MINA ve RAY için para çekme süreçleri 11.08.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için iddiası bir müddettir. Kullanıcılar para çekme sürecinin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler. MINA ve RAY Listeleme Fiyatı: 0 BNB. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve öteki kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi beklenen yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir kesimi olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para ünitesi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, lakin ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Dayanağınız için teşekkürler!

Binance’nin listeleme duyurusunun akabinde altcoin fiyatları sert yükseldi!

Binance açıklamalarının devamında kripto paralarınyüksek risk içeren nispeten yeni altcoin projeleri olduğuna dikkat çekiyor:

MINA ve RAY, olağan riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni b kripto paralardır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaklar. Lütfen kâfi risk idaresini uyguladığınızdan, MINA ve RAY’ın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeleri tam olarak anladığınızdan emin olun.

Binance’nin listeleme duyurusunun akabinde altcoin fiyatları sert yükseldi! Mina (MINA) fiyatı yüzde 50’den fazla arttı. Raydium (RAY) fiyatı ise yüzde 40’lık bir artış yaşadı.

Mina (MINA) nedir?

Mina, dApp’leri daha verimli çalıştırmak için hesaplama ihtiyaçlarını azaltmak için oluşturulmuş bir katman-1 Blockchain protokolüdür. Mina Blockchain’inin boyutu, kullanımdaki büyümeden bağımsız olarak 22 kb’de sabit kalacak halde tasarlandı. MINA, platformun mahallî hizmet tokenidir ve ağ süreçleri, mükafatların belirlenmesi ve blok üretimi için kullanılır.

Raydium (RAY) nedir?

Raydium, Solana Blockchain’i üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Proje, süratli süreçler, paylaşılan likidite, getiri kazanma fırsatları ve yeni proje lansmanları sağlamak için Serum Merkezi Olmayan Borsa’nın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanıyor. RAY, platformun mahallî hizmet tokenidir ve likidite madenciliği teşvikleri, stake, yeni proje lansmanlarına uygunluk ve gelecekteki idareye iştirak için kullanılır.

Yorum Yap

Yorum Yap