1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Sıcak Cardano Fiyat Tahmini: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Sıcak Cardano Fiyat Tahmini: Bu Seviyelere Hazır Olun!


Cardano (ADA), gayesinin “değişkenlik yapanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” olumlu global değişim getirmesine müsaade vermek olduğunu söyleyen bir proof of stake Blockchain platformudur. Son devirde kripto para güçlü yükseliyor. Pekala Cardano fiyat iddiaları projenin nereye gittiğini gösteriyor? Birlikte sıcak Cardano fiyat iddialarına bakalım…

Cardano (ADA) nedir ve neyi hedefler?

Cardano, inançlı ve ölçeklenebilir bir halde karmaşık programlanabilir paha transferlerine müsaade verecek merkezi olmayan bir platformdur. Son derece inançlı Haskell programlama lisanında inşa edilen birinci Blockchain’lerden biridir. Cardano, daha evvel geliştirilmiş rastgele bir protokolden daha gelişmiş özellikler sunmayı amaçlayan bir akıllı mukavele platformu geliştiriyor. 

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Bilimsel bir ideolojiden ve araştırma odaklı bir yaklaşımdan gelişen birinci Blockchain platformudur. Geliştirme grubu, uzman mühendisler ve araştırmacılardan oluşan büyük bir global topluluktan oluşur. Protokol, esnek, ölçeklenebilir ve daldaki en titiz akademik ve ticari yazılım standartlarıyla geliştirilmekte olan katmanlı bir Blockchain yazılım yığınına sahiptir. Bu durum, ADA fiyatında bir artışa neden oldu.

Projenin demokratik idaresi

Cardano, projenin vakit içinde gelişmesine müsaade veren demokratik bir idare sistemi kullanacak ve vizyoner bir hazine sistemi aracılığıyla kendisini sürdürülebilir formda finanse edecek.

Ouroborus

Ouroboros, birinci hakemli, doğrulanabilir inançlı Blockchain protokolüdür ve Cardano, bunu uygulayan birinci Blockchain’dir. Ouroboros, Cardano ağının ademi merkeziyetçiliğini sağlar ve güvenlikten kıymetli ölçüde ödün vermeden global ihtiyaçlarla sürdürülebilir bir halde ölçeklenmesini sağlar. Protokol, temel araştırmalara dayanan yorulmak bilmeyen bir uğraşın doruk noktasıdır ve daha inançlı ve şeffaf global ödeme vizyonuyla hareket eder.

Cardano fiyat iddiası: Bu düzeyler bekleniyor!

Sıcak Cardano fiyat iddialarını birlikte inceleyelim. İşte Altcoin Buzz analistlerinin tahminleri… ADA fiyatı geçen hafta %50’nin üzerinde arttı. Bu, ADA’yı toplam piyasa değerine göre global kripto sıralamasında 3. sıraya yerleştirdi. ADA‘nın toplam piyasa kıymeti neredeyse 70 milyar dolara ulaştı. ADA direnç bölgesinden 1,48 dolardan çıktı ve daha yüksek fiblere gerçek etkileyici bir koşu yaptı. 

Şu anda 0,618 fib’in üzerinde 2,14 dolardan süreç görüyor. Bu takviye bölgesinin üzerinde kalabilirse analistlere nazaran, 2.52 dolara hakikat bir hareket görebiliriz. Analistlere nazaran, 2.52 dolardaki direnç kırıldığında, 3.37 dolar ve 4.74 dolara yanlışsız bir hareket görebiliriz. Direnci 2.52 dolarda kırmamak analistlere nazaran, 2.00 dolar, 1.84 dolar, 1.68 dolar ve 1.48 dolara yanlışsız düşüşe yol açabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap