1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung, Internet Browser Beta’ya Güncelleme Geldi

Samsung, Internet Browser Beta’ya Güncelleme Geldi

samsung-internet-browser-betaya-guncelleme-geldi-Kxc8uFj6

Samsung’un internet tarayıcısının son betası yayımlandı. Yeni güncellemede çok büyük değişiklikler olmasa da bahsedilebilecek değişiklikler bulunuyor. Gelen özelliklerden bir tanesi, kolay erişim için ana sayfaya eklenen sayfaları tekrar adlandırmayken başkası, yeni bildirim yöneticisi.

Kolay erişim olarak ana sayfaya eklenen sayfalar daha evvel evvelce yazılmış sayfanın başlığını alıyordu. Yeni Samsung Internet Beta 9.4 güncellemesiyle birlikte, kaydedilen bu sayfalar ana sayfaya eklenmeden evvel isimlendirilebilecek.

Bildirim yöneticisi ise ayarlardaki ‘siteler ve indirmeler’ kısmına eklendi. Bu özellik sayesinde, uygulamanın gönderdiği bildirimleri, kazara bildirimi silseniz dahi görebileceksiniz. Kısaca özetlemek gerekirse birçoğumuzun uzun mühlet boyunca hayalini kurduğumuz ve şu anda daha fazla uygulamada yer alması gereken bir özellik.

Yapılan değişiklikler ortasında ‘Geçmiş gezintisi’ de bulunuyor lakin şimdi tam olarak nasıl bir değişiklik yaptığı bilinmiyor. Bunlara ek olarak uygulamanın tablet sürümü için yeni sekme yöneticisi de bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap