1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SafePal (SFP) Listelenmesinden Sonra %1800 Getiri Sağladı! SafePal Nedir?

SafePal (SFP) Listelenmesinden Sonra %1800 Getiri Sağladı! SafePal Nedir?

safepal-sfp-listelenmesinden-sonra-1800-getiri-sagladi-safepal-nedir-Rm1KM8BS

SafePal (SFP), listelendiğinden bu yana %1800 getiri sağladı.

Bitcoin ve kripto para borsası Binance Launchpad platformundaki yatırımcılar SafePal üzerinden %1800’lük getiri kazandı.

SafePal listelendiği vakit 10 centten süreç görürken, fiyatı en son 1,9 dolara ulaştı. Şu an yüksek noktadan buyruk listelemeleri tamamlandıktan sonra fiyatı 1,3 dolara geriledi. Yazının yazıldığı sırada SFP, 1.37 dolardan süreç görüyordu.

Kullanıcıların IEO’ya katılabilmesi için, Binance Coin‘lerini (BNB) SFP’ye dönüştürmeleri gerekiyor. Öteki bir deyişle yatırımcılar getirilerini sisteme verdikleri BNB token’larına nazaran almış oldu. Durum ne olursa olsun, getirilerle kıyaslandığı vakit SafePal en düzgün IEO’lardan birisi olarak kabul edildi.

Safepal (SFP) Nedir?

SafePal, inançlı ve kullanıcı dostu bir kripto para idaresi platformu sağlamayı amaçlayan bir kripto para ünitesi cüzdanıdır. SafePal, kullanıcıların kripto paralarını kolay kolay depolayabilecekleri, yönetebilecekleri ve ticaret yapabilecekleri SafePal Uygulaması tarafından yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı eserleri sağlar.

SafePal, Binance Chain ve Binance Smart Chain (BSC) dahil olmak üzere 20 blockchain’i ve Non-Fungible Tokens (NFT’ler) dahil 10.000’den fazla token’ı takviyeler. SafePal ayrıyeten Binance Labs tarafından desteklenen birinci donanım cüzdan portföyüdür.

Birinci DEX Arzı (IDO) Geliyor

Kripto para piyasaları durmuyor ve her gün yeni projeler halka arz ediliyor. Birkaç ay öncesinden popülerleşen Birinci DEX Arzı (IDO), merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında en çok kullanılan prosedür ve Binance Launchpad’e de ulaştı.

IDO’lar şu an çok kullanılıyor ve Polkastarter platformunda tutuluyor. Akabinde token’lar hissedarlara dağıtılıyor ve grup tarafından Uniswap’ta listeleniyor. Birden fazla proje astronomik getiriler sağlarken, yeni token’lar listelendikten birkaç dakika sonra 100 katı getiri sağladı.

Yorum Yap

Yorum Yap