1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rocksteady Studios Yeni Suicide Squad Oyununu Tanıtacak

Rocksteady Studios Yeni Suicide Squad Oyununu Tanıtacak


Rocksteady Studios, Suicide Squad serisine ilişkin yeni bir görüntü oyun geliştirme planları olduğunu açıkladı. 

Rocksteady, 22 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleşecek olan DC Fandome etkinliğinde yeni Suicide Squad oyunuyla ilgili detayları paylaşacak. Rocksteady, 7 Ağustos Cuma günü “hedef kilitlendi” başlığıyla şifreli bir tweet ile yeni oyunu duyurdu.

WB Games Montreal 2013’te Batman: Arkham Origins’i piyasaya sürdüğünde yeni bir Suicide Squad ismiyle yeni söylentiler birinci sefer ortaya çıkmıştı. Oyunu tamamlayan ve jenerikle inceleyen oyuncular, kimi ayrıntıları yeni bir Suicide Squad oyunu için yorumladılar, lakin 2015 Batman: Arkham Knight oyununda rastgele bir Suicide Squad ayrıntısı yer almıyordu.


O gelişmelerden bu yana, yeni bir Suicide Squad oyunuyla ilgili pek fazla tartışma olmadı. Bununla birlikte, Haziran ayında, Eurogamer, Rocksteady’nin SuicideSquadGame.com ve GothamKnightsGame.com isminde iki farklı alan ismi kaydettiğini açıkladı. SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com isimli kullanıcı ismi ise yeni oyunun neler sunacağına dair kimi ipuçlarını ortaya çıkarmış olabilir. Eurogamer ayrıyeten Rocksteady’nin Suicide Squad Kill the Justice League ismini koymayı önemli olarak düşündüğünü belirtti.

Yeni Suicide Squad oyunui DC Comics cihanında DC Fandome’da tanıtılan tek oyun olmayabilir. Son birkaç hafta içinde, ortaya çıkan raporlar WB Games Montreal’in Arkham cihanında ortaya çıkacak bir Batman oyununun da olabileceğini belirtti. WB Games Montreal, Gotham Kenti Polis Departmanı armasının kısmi manzaralarını tweet atarak ve Instagram’da yayınlayacak tezleri güçlendirdi.

Bu DC oyunlarının ne vakit piyasaya sürüleceği şimdi bilinmiyor. Bununla birlikte, bu tatil döneminde çıkacak olan yeni PlayStation 5 ve Xbox Series X ile yeni jenerasyon oyun konsolları için piyasaya sürülme olasılıkları yüksek. Fakat oyunların mevcut kuşak konsolların için geliştirilip geliştirilmeyeceği bilinmiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap