1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rockstar, Red Dead Online ve GTA Online İçin Büyük Güncellemeler Yayınlamayı Planlıyor

Rockstar, Red Dead Online ve GTA Online İçin Büyük Güncellemeler Yayınlamayı Planlıyor


Rockstar Games uzun vakittir beklenen Red Dead Online ve GTA Online güncellemelerini yayınlamaya hazırlanıyor.

“Her iki oyun da son aylarda hiç olmadığı kadar çok oyuncuya konut sahipliği yapıyorken, topluluğun GTA Online ve Red Dead Online için uzun vakittir güncellemeler beklediğini biliyoruz ve her iki oyunun da heyecan verici yeni güncellemeler alacağını paylaşmaktan memnunluk duyuyoruz. Önümüzdeki haftaları bekleyin.” açıklaması yapıldı.

Red Dead Online güncellemesin de yeni Frontier Pursuit modu ve yeni bir rol olacak. Ayrıyeten bir kanun kaçağı geçişi ve “tonlarca topluluk tarafından talep edilen özellikler, düzeltmeler ve önümüzdeki aylarda aylarda oynanabilecek birçok ayrıntı ve fazlası” olacak. Bu güncelleme 28 Temmuz’da yayınlanacak.GTA Online güncellemesi ise yaz aylarından sonra gelecek. 

Şirket ayrıyeten oyunculara oyunlarla ilgili geri bildirimde bulundukları için teşekkür etti ve bu tekliflere dayanan birçok özellik eklendiği açıklandı. Bunlar ortasında Red Dead Online’a müzik aletleri eklenmesinin yanı sıra GTA Online’daki Master Control Terminal aracılığıyla yeni bir işletme yürütme yeteneği de bulunuyor. Rockstar ayrıyeten oyunların tüm oyuncular için adil ve inançlı kalacağını sağladıklarını da söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap