1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Redmi’nin Yeni Telefonunun Görüntüleri Ortaya Çıktı

Redmi’nin Yeni Telefonunun Görüntüleri Ortaya Çıktı

redminin-yeni-telefonunun-goruntuleri-ortaya-cikti-tT7zumUD

Redmi'nin yeni amiral gemisinin duyurulmasına artık çok az bir mühlet kaldı. Şu ana kadar hakkında pek çok söylentinin olduğu akıllı telefon hakkında yarın kimi açıklamaların yapılması bekleniyor. Edinilen bilgilere nazaran yarın, en azından Redmi'nin yeni amiral gemisi telefonunun ismini resmi olarak öğrenmiş olacağız. Bugüne kadar telefonla ilgili bilgiler geldikçe aslında telefona ilişkin pek çok özelliği de öğrenmiştik ancak bu bilgiler ortasında tahminen de en değerlisi telefonun Snapdragon 855 işlemciye sahip olacağıydı. Bugün ortaya çıkan imgelerde, Redmi'nin Snapdragon 855 işlemci kullandığı yeni amiral gemisi birinci sefer görüntülendi. Telefonun ortaya çıkan imgelerinde Xiaomi lideri Lin Bin ve şirketin mali işler müdürünün birlikte özçekim yaptıkları görülebiliyor. İşte Redmi'nin yeni amiral gemisi:

Paylaşılan manzaralarda Redmi'nin yeni amiral gemisinin, telefonun ortasında bulunan ve kamera açıldığı vakit ortaya çıkan bir özçekim kamerasına sahip olduğu açıkça görülebiliyor. Mavi renkte görüntülenen telefonun kaç farklı renginin olacağı ise şimdi bilinmiyor. Telefonun imajlarına daha yakından bakmak gerekirse;

Telefonun art kısmında bulunan dairesel bölgede 3'lü art kameranın olabileceği kestirim ediliyor. Paylaşılan imajlar de çekimler, ne yazık ki yalnızca bu açıdan yapılmış. Bu yüzden telefonun yalnızca bu açısı görülebiliyor. Lakin Redmi'nin yeni amiral gemisinin tanıtılmasına çok kısa bir mühlet kaldığı için teknoloji meraklılarını tatmin eden bir manzara olduğunu söyleyebiliriz.

Redmi'nin yeni amiral gemisi telefonu hakkında bugüne kadar çıkan bilgileri hatırlatmak gerekirse, telefonda kullanılacak olan Snapdragon 855 işlemcinin haricinde ekran üzerinde parmak okuyucu sensörü, 6.39 inçlik bir AMOLED ekranı, 3 lü art kamerası ve çeşitli bellek seçenekleriyle gelecek. NFC takviyesinin bulunacağı telefonda 4.000 mAh batarya kullanılacak. Gözler Redmi'nin yarın yapacak olduğu açıklamalarda.

Yorum Yap

Yorum Yap