1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Red Dead Online Oyuncuları Son Güncellemesinin Hatalı Olduğunu Belirtiyor

Red Dead Online Oyuncuları Son Güncellemesinin Hatalı Olduğunu Belirtiyor


Yakın tarihli bir Red Dead Redemption 2 Online güncellemesi, oyunculara oyunun yabanî hayatıyla daha fazla etkileşim yolu sunan hayvan odaklı bir rol olan Naturalist uzmanlığı ekledi. Lakin, kimi oyuncular yeni güncelleme yayınlandığından beri kendi atlarının biraz garip davrandığını argüman ediyor.

Kotaku tarafından bildirilenlere nazaran, oyuna güncelleme ile birlikte gelen değişiklikler birçok Reddit kullanıcı tarafından farkedildi. Bir Reddit kullanıcısı, “Sadece benim mi atım garip davranıyor yoksa her zamankinden daha mı aptal diye?” diye sordu. Bu paylaşımın akabinde birçok Reddit kullanıcısı benzeri durumların kendilerinde de gerçekleştiğini belirtti.

Şikayetlerinden kimileri, atların ortadan kaybolması, davetleri görmezden gelme ve havadan uçma üzere bariz yanlışları içeriyor. Lakin öbürleri, atların olağandan daha aptal davranıp davranmadığını yahut yalnızca şanssız olup olmadıklarını denetim etmek için çeşitli görüntüler paylaştı.

Bu oyuncular, atlarının bir anda ortadan kaybolduğunu, binicileri manilere takılıp üstünden attığını ve uzun müddettir sahip oldukları atlarda bile denetim etmenin güç hale geldiğini belirttiler.

Görünüşe nazaran problemli güncelleme bir haftadan uzun bir müddettir yayında olsa da, sorun Rockstar’ın takviye hesabı tarafından onaylanmadı. Oyuncular bir sonraki güncelleme gelene kadar problemli atlarla birlikte oyunu oynayacak üzere duruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap