1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Rapoo, VPRO VM300’ü Satışa Çıkardı: Özellikler ve Fiyatı

Rapoo, VPRO VM300’ü Satışa Çıkardı: Özellikler ve Fiyatı

rapoo-vpro-vm300u-satisa-cikardi-ozellikler-ve-fiyati-mn7QqcLI

Çin merkezli Rapoo şirketi, yeni oyun kulaklığını Hindistan'da piyasaya çıkardı. Bluetooth ilişkili ve su geçirmez özellikli olan oyun kulaklığının piyasaya çıkmasıyla birlikte tüm ayrıntıları ve fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Şık dizaynlı ve siyah renkli kulaklık, Bluetooth v4.1 özelliği ile geliyor ve 10 metrelik temas uzaklığı var. Üründe ses açıp kısma ve telefon aramalarına karşılık verebilmek için denetim sistemi da bulunuyor. Özellikle taşınabilir oyun oynamayı sevenler için tasarlanmış olan bu kulaklık, ergonomik bir dizayna sahip. IP44 sertifikasına sahip olan kulaklık bu sayede su ve ter geçirmiyor. Qualcomm tarafından geliştirilmiş olan aptX sistemine sahip kulaklıklar, oyuncular için güçlü bir ses tecrübesi sunmayı amaçlıyor. İki bataryası bulunan kulaklıklar, 240 saat bekleme mühleti ve 7 saat kullanım imkanı sunuyor. Bu da kullanıcılar için uygun bir mühlet denilebilir. 

Rapoo'nun çıkarmış olduğu VPRO VM300 modelli kulaklıklar şu an için Hindistan'da bulunan lokal mağazalarda ve Amazon'un Hindistan internet sitesinden satın alınabiliyor. Kulaklığın fiyatı; Hindistan mahallî para ünitesiyle 2.999 RS (yaklaşık 45 dolar).

Yorum Yap

Yorum Yap