1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi Yayınlandı


 Dünyada en çok oynanan hatta bunun üzerine dünya rekoru kıran battle royale oyunları ortasında çıktığı yıldan bu yana isminden en çok bahsettiren oyun PUBG Mobile’a 1.0 güncelemesi geldi. Bu güncelleme ile birçok yenilik ve iyileştime eklendi. 


 Şimdiye kadar yayınlanan en büyük güncelleme nihayet yayınlandı. Son vakitlerde gelen güncellemeler ile birlikte oyunseverlerin dikkatini birkez daha çekmeyi başaran oyun geliştiricileri şimdiye kadarki en büyük güncelemeyi yayınladı. 1.0 güncellemesiyle gelen yenilikleri PUBG geliştiricileri oyunseverler ile paylaştı. 

 oyun içerisinde en tanınan ve oyunseverlerin en sevdiği harialardan biri olan Erangel haritasına 2.0 güncellemesi geldi. Harita baştan aşağı yenilenmiş olarak karşımıza çıkacak. Erangel haritasına gelen güncelleme ile birlikte geliştirici grup yeni anti yazılımını da güncelleme ile birlikte sundu. Güncelleme ile birlikte gelen değişiklikleri oyunu açar açmaz lobide farkedeceksiniz. Oyunseverler maça girmek için bekledikleri süreyi daha eğlenceli bir hal getirmek istyen PUBG geliştiricileri lobi arayüzünü büsbütün değiştirdi. 

 PUBG Mobile’ı 8 Eylül ile 13 Eylül tarihleri ortasında güncelleyen oyunseverlere geliştirici grup çeşitli birçok hediyeyi güncellemenin sonunda verecek. PUBG Mobile’ı güncellemek isteyen Android kullanıcılar için yaklaşık 1.8 GB boş alanları olması gerekecek. iOS kullanıılar için ise bu boyut 2.17 GB olarak değişiyor. PUBG Mobile 1.0 güncellemesiyle gelen yenilikler şöyle:

– Erangel 2.0

– Orijinal görseller

– Bina düzeltmeleri

– Büyük kaynak noktası düzeltmeleri

– Yeni harita ögeleri

– Bina yapısı düzeltmeleri

– Livik İyileştirmeleri

– Yeni silah: M1014

– Görsel efekt iyileştirmeleri

– Sahne dengelemesi

– Kusur düzeltmeleri

– A.C.E. ve Ötesi Temalı Oyun

– Evo Alanı Yenilikleri

– Cadılar Bayramı Hastalık Modu (23 Ekim’den itibaren)

– Güvenlik ve Performans İyileştirmeleri

– Grafik İyileştirmeleri

– Aksiyon iyileştirmeleri

– Görsel efekt iyileştirmeleri

– Karakter öğesi iyileştirmeleri

Yorum Yap

Yorum Yap