1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Predator’ın Hız Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Deneyimine Davet Ediyor

Predator’ın Hız Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Deneyimine Davet Ediyor


Predator’ın Sürat Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Tecrübesine Davet Ediyor

 

Acer’ın oyuncu markası Predator, oyun tutkunlarının muhtaçlık duyacağı kritik özellikleri bir ortaya getiren monitör modelleriyle dikkat çekiyor. Profesyonel oyunculardan hobi gayeli oyun oynayanlara kadar tüm oyun severlerin özel ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış Predator monitörlerle, oyun tecrübesi farklı bir düzeye taşınıyor. Tasarım ödüllü birinci oyuncu markası Predator, güçlü performansı ve yenilikçi özellikleri bir ortaya getiren monitör modelleriyle kullanıcıları sonuna kadar destekliyor.

 

Etkileyici Manzara Teknolojileri ile En Yüksek Standartları Karşılayın

Bir oyunu kusursuz oynayabilmek için ne kadar çalışmak gerektiği oyuncuya kalmış lakin bir oyuncu monitörünü kusursuz yapmak, sonları zorlayan teknik özelliklerle yenilikçi teknolojileri aygıtlara adapte etmekten geçiyor. Predator monitörlerin öne çıkan özelliklerinin başında etkileyici imaj teknolojileri geliyor. Kesintisiz ve akıcı bir oyun tecrübesi için sunulan yüksek kare suratları (4K’da 144 Hz) ve süratli reaksiyon mühletleri ile bulanıklık ve takılmalar geride kalıyor. Daha gerçekçi renk, aydınlatma ve gölgeleri mümkün kılan ayrıntıları, sunduğu manzara teknolojileri ile mümkün kılan Predator monitörler, geniş bir renk gamını desteklediği için renk doğruluğunda rakip tanımıyor. En gerçekçi grafik ve en hakikat renkler de en düzgün oyun tecrübesinin kıymetli bir ayağını oluşturuyor. Predator monitörler, NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahip modelleriyle gölgelenme ve yırtılmaları ortadan kaldırıyor.
Harikası Yakalamaya Bir Adım Daha Yaklaş

 

Predator’ın Sürat Canavarları

Sahip olduğu tecrübe ve birikimi yenilikçi teknoloji tutkusuyla birleştiren ve oyuncular için ülkü özellikleri sunan aygıtları geliştirmeye devam eden Acer’ın en dikkat alımlı modellerinden biri olan Predator X27, 4K çözünürlükte 144 Hz yenileme suratı ve 4 ms reaksiyon mühleti sunuyor. Öte yandan akıcı ve yırtılma yaratmayan imajları mümkün kılmak için VESA DisplayHDR 1000 teknolojili NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE paneliyle de dikkat çekiyor. Flickerless, BluelightShield, ComfyView ve düşük aydınlatma teknolojileriyle daha konforlu bir kullanım sunan Acer VisionCare teknolojilerini oyuncularla buluşturan model, sunduğu ergonomiyle de konforlu bir kullanım vadediyor.

 

Predator XB3 ise 27 inçlik IPS panelde, 144 Hz kare suratı sunuyor. Ultra yüksek çözünürlüğe (3840×2160 piksel) ve NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahip olan model, daha canlı renkler için VESA DisplayHDR™ 400 sertifikasına sahip. XB3 oyuncu monitörü, daha yeterli kontrast ve renk doğruluğu sunarak kullanıcıların AAA oyunları olması gerektiği üzere oynamasını sağlıyor. XB3’ün Acer ErgoStand tasarımı, kullanıcılara monitörü ekseni etrafında döndürme, çevirme ve yükseklik ayarı yapma özgürlüğü vererek en yüksek ahenk ve izleme konforunu sağlıyor. 

Yorum Yap

Yorum Yap