1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Popüler Kripto Para Yatırımcısı: Ethereum (ETH) Tabanlı Bu Altcoin Sizi Milyoner Yapabilir

Popüler Kripto Para Yatırımcısı: Ethereum (ETH) Tabanlı Bu Altcoin Sizi Milyoner Yapabilir

populer-kripto-para-yatirimcisi-ethereum-eth-tabanli-bu-altcoin-sizi-milyoner-yapabilir-PmO7CDWL

Tanınan kripto para analisti ve yatırımcısı Ben Armstrong, yatırımcıların Ethereum tabanlı bir altcoin’e yatırım yapması durumunda milyoner olabileceğini tabir etti.

En son görüntüsünde Armstrong, YouTube’daki takipçilerine merkeziyetsiz borsaları (DEX) yakından takip ettiğini söyledi.

“DEX’ler üzerine talep patladı ve toplam hacim 1,52 milyar dolara ulaştı.”

DEX’ler kullanıcılara token’ların değişimini müsaadesiz ve merkeziyetsiz bir halde sunuyor. Armstrong’a nazaran Injective Protocol (INJ), merkeziyetsiz finansın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak:

“Binance tarafından desteklenene Injective Protocol, zincirler ortası türev eserlerin ticaretine imkan sağlıyor. Injective Protocol, merkezi borsaların tüm özelliklerini DEX ile inançlı, süratli ve likit formda gerçekleşmesini sağlıyor.”

Armstrong’a nazaran Injective Protocol, DEX’lere duyulan talebin artmasından faydalanıyor. Ayrıyeten INJ, kullanıcıların kripto paraları farklı blockchain platformları üzerinden alışverişine imkan sağlıyor.

Analiste nazaran, Injective Protocol’un kripto parası INJ, platformda çoklu gaye için kullanılabilir.

“INJ token’ları stake gayesiyle kullanılıp kazandırabilir. INJ token’ları yöneticilerin seçilmesi için kullanılabilir zira taleplerini onaylamaları lazım. Kullanıcıların tuttuğu INJ token sayısı arttıkça o kişinin idare üzerindeki tesiri artıyor.

Binance’in takviyesi sayesinde, platformda INJ süreci yaptığınız vakit daha az süreç fiyatı ödenmesini sağlıyor.“

Armstrong’a nazaran yeni kuşak DEX’in kıymeti, 14.62 dolarlık fiyatı üzerinden bedelini 6’ya katlayabilir.

“INJ’nin fiyatı nereye gidiyor? Bence Injective Protocol çok âlâ getiriler sağladı. Ben token’ın fiyatının 100 dolara ulaşacağını düşünüyorum.”

Yorum Yap

Yorum Yap