1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Popüler Kripto Para Trader’ına Göre Bu Altcoin’ler Yükselebilir!

Popüler Kripto Para Trader’ına Göre Bu Altcoin’ler Yükselebilir!

populer-kripto-para-traderina-gore-bu-altcoinler-yukselebilir-hQHrjpIB

Popüler kripto para trader’ı son fiyat düşüşüne rağmen altcoin’lerde yükseliş yaşanacağını söylüyor. Trader, DeFi projelerinin ve NFT’lerin 2021’de iyi performans göstereceğini öngördü.

Kripto para trader’ı ve piyasa analisti Elliot Wainman, yakın gelecekte hangi altcoin’lerin yükselebileceği açıkladı. Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Wainman, 197.000 abonesine son fiyat düşüşüne rağmen kripto para birimlerinde yükseliş yaşanacağını düşündüğünü söyledi. Wainman, şu ifadeleri kullandı:

“İnsanlar dün çok ayı piyasasının geldiğini düşünmeye başladıkça, ben de oldukça yükseliş hissetmeye başladım. İnsanlar Bitcoin’de aşırı genişlediğinde, altcoinlere bakıyorum.”

Wainman, takipçilerine altcoin piyasasından yararlanmalarını, diğer yatırımcıların ise Bitcoin‘e odaklandığını söyledi ve sonuçta ortaya çıkan sermaye değişiminin “kaçınılmaz” olacağını açıkladı. Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) varlıklarının kısa vadede yüksek performans gösterme potansiyeli ile birlikte iyi performans göstermeye devam edeceğini öngördü. API3, Marlin (POND) ve sermaye piyasası Allianceblock (ALBT) dahil olmak üzere izlenecek projeler için en iyi seçimlerini takipçilerine açıkladı:

“Altcoin sezonu burada. Altcoin hakimiyeti büyüyor. Azalan bir kripto para korku ve açgözlülük endeksimiz var.”

Popüler trader aynı zamanda non-fungible token’ların (NFT’ler) geleceği konusunda da yükselişe geçti ve yeni ortaya çıkan pazarın güçlü temelleri olduğunu iddia etti:

“Kesinlikle patlama yapan NFT’lerimiz var ki bu benim için çok heyecan verici.”

Yorum Yap

Yorum Yap