1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Popüler Analistten “Bitcoin, Aave, ETH, EGLD ve OMI” Tahminleri

Popüler Analistten “Bitcoin, Aave, ETH, EGLD ve OMI” Tahminleri


Altcoin Daily’e nazaran Bitcoin, Ethereum ve kimi altcoinler (Aave, ETH, EGLD ve OMI), kripto piyasaları ısındıkça büyük potansiyele sahip olacaklar. Kriptokoin.com‘un bildirdiğine nazaran, Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, yılın geri kalanına girerken Bitcoin ve Ethereum’un neden yükselişe geçtiğini paylaşıyor ve ayrıyeten kimi altcoinlerin potansiyelini vurguluyor.


Bitcoin ve altcoinler: Aave, ETH, EGLD ve OMI

Arnold, 900.000 den fazla YouTube abonesine, Ethereum’un, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ile kripto alanında çok fazla dikkat çektiğini, Bitcoin’in hala on-chain yükseliş sinyalleri verdiğini ve büyük bir tedarik sorunu yaşadığını söylüyor.

Bitcoin kullanıcı ağı büyümesi yedi günlük hareketli ortalamada tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Bu büyüme Bitcoin tarihindeki en süratli büyüme… Bunun da ötesinde, devam eden ağır bir birikim var – bu mevcut toparlanma şimdiye kadar çok daha süratli olmasına karşın, 2017 ortalarında kimi titreşimler veren ‘Liquid Supply Shock Ratio’nun gösterdiği yine birikime benziyor. Yani bu, güçlü eller tarafından tutulan Bitcoin ve artmaya devam ediyor arkadaşlarım.

Uzman analist Arnold, kripto paranın fiyat sistemini elden geçiren EIP-1559 güncellemesinin yürürlüğe girmesiyle Ethereum’un da bir arz zahmet yaşadığını söylüyor.

[EIP-1559] temelde Ethereum’un para siyasetini daha düzgün ve temelde gerçekleşen her süreç için değiştiriyor… Biraz Ethereum yanacak ve bu bilhassa talep arttıkça daha az arza neden oluyor… 10.55 Ethereum yok oluyor, her 60 saniyede bir yok ediliyor… Bu, Ethereum ile bir tedarik krizi sırasında zati oluyor. Dostlarım, Ethereum patlıyor.

Arnold ayrıyeten, Aave’nin grubu Aave’nin erişimini Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ağlarına genişletmeye hazırlanırken, DeFi mavi çip ve Aave borç verme protokolünün muhtemelen güzel performans göstereceğini söylüyor. Bundan öbür analist, birinci karbon negatif Avrupa Blockchani haline geldiğini söylediği ölçeklenebilir Blockchain ağı Elrond‘a (EGLD) bakıyor. Elrond, EGLD Blockchaininde gerçekleştirilen her sürecin etraf üzerinde olumlu bir tesiri olmasını sağlamaya çalışıyor.

Son olarak Arnold, VeVe NFT platformunda kullanılan token olan Ecomi‘ye (OMI) bir göz atıyor. Arnold, VeVe’nin Spider-Man ve Wolverine’in Marvel NFT’lerini başlatmaya hazırlandığını söylüyor. Arnold, ek Marvel NFT’lerinin daha sonra Ağustos ayında tanıtılacağını söylüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap