1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Popüler Analist Bu Ay Patlama Potansiyeline Sahip Olduğuna İnandığı 3 Altcoin Projesini Sıralıyor

Popüler Analist Bu Ay Patlama Potansiyeline Sahip Olduğuna İnandığı 3 Altcoin Projesini Sıralıyor

populer-analist-bu-ay-patlama-potansiyeline-sahip-olduguna-inandigi-3-altcoin-projesini-siraliyor-Jk9vLF6Z

Altcoin Daily sunucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, bu ay ralli için en yüksek potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin projesini açıklıyor.

Kripto para fenomeni, 423.000 abonesine sunduğu yeni bir YouTube görüntüsünde Cardano’nun (ADA) en son Goguen Mary güncellemesine dikkat çekiyor. Güncelleme, performansı kıymetlendirilmek üzere şu anda Cardano’nun genel test ağına yerleştirildi. Goguen Mary’nin ayın sonunda ana ağda piyasaya sürülmesi bekleniyor:

“Yani bu büyük bir muvaffakiyet. Bu, Cardano fiyatının neden bu ay artabileceğinin en büyük nedeni ve bunun manası varlıkların artık Cardano blokzinciri üzerine inşa edilmeye başlayabileceği.”

Arnold ayrıyeten, dördüncü en büyük kripto para ünitesinin gerisindeki şirket olan IOG’un Afrika’daki milyonlarca insanı Cardano blokzincirine dahil etme planlarını da vurguluyor. Arnold, IOG’nin Afrika operasyonları yöneticisi John O’Connor’dan, Cardano’nun kıtada benimsemeyi teşvik etmede kaydettiği ilerlemeyi doğrulayan bir alıntı yapıyor:

“Maalesef istediğim kadar gösteremiyorum. Söyleyebileceğim şey, multimilyonlarca kullanıcının gerçek dünya blokzinciri uygulaması için platforma alınacağı büyük bir hükümet mukavelesinin son kademelerinde olduğumuzdur. Bu, gerçek dünyada şu anda bu alanda yapılmakta olan bir cins 10 kat iyileştirmedir.”

Arnold ayrıyeten, likidite sağlayıcıları için getiri sağlayan ve merkeziyetsiz bir borsa olan SnowSwap (SNOW) ve Chainlink’in (LINK) süratli süreç fiyatı oracle’ı entegrasyonunu inceliyor:

“Bu biraz baş karıştırıcı geliyorsa, SnowSwap’in yeni bir kripto para ünitesi olduğunu bilin. Merkeziyetsiz oracle’lar için Chainlink ile entegre oluyorlar. Bu bahiste söyleyeceğim son şey şudur: SnowSwap, Chainlink süratli oracle’ı mainnet’e entegre ettiğinden, entegrasyon, Stake’lerin SnowSwap’te getiri oluşturma stratejileri ortasında hareket ederken mevcut Ethereum ağ fiyatlarını hakikat bir formda muhasebeleştirmelerini sağlamak için bir referans olarak Chainlink’in merkeziyetsiz süratli süreç fiyatı oracle’ını kullanarak para yatırma ve çekme imkanı sağlar. Böylelikle, merkeziyetsiz bir oracle ağı kullanarak en gerçek, en ucuz fiyatları nasıl aldıklarını anlayacaklar. Çok çok ilgi cazibeli.”

Arnold’un listesindeki son altcoin, Enjin platformunda yaratılan kıymeti destekleyen bir kripto varlığı olan Enjin Coin (ENJ).

Kripto trader’ı, Enjin’in gayrimenkul yatırımlarını tokenize etmek ve mülk sahiplerinin Labs Security Exchange’deki trader’lar için NFT’ler çıkarmasına müsaade vermek için blokzinciri gayrimenkul firması Labs Group ile birlikte çalıştığını söylüyor. Arnold, Enjin’in CEO’su Maxim Blagov’dan bir alıntı yapıyor:

“Gayrimenkul kesimi hayatta kalmamız için temel olan bir eser sunuyor, bu yüzden piyasa bu kadar istikrarlı. Gayrimenkulün tokenize edilmesi yalnızca bir an sıkıntısıdır. Labs ile birlikte, dünyanın en eski piyasalarından birini yıkan birinci şahıslardan biri olabiliriz.”

Yorum Yap

Yorum Yap