1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Gorgath’ı Tanıttı

Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Gorgath’ı Tanıttı


2020 yılının yeni Battle Royale oyunlarından olan Shadow Arena’ya yeni güncellemeler ile yeni kahramanlar eklenmeye devam ediyor. Oyuncular, oyuna son eklenen güncelleme ile 13. kahraman olan Gorgath’ı deneyimleyebilecekler.

Pearl Abyss bugün yeni kahraman Gorgath’ın Shadow Arena’ya geldiğini duyurdu. Oyuncular artık oyunun 13. karakterini deneyimleyebilecek ve düşmanlarını kayalarla bombardımana tutabilecek.

Büyük kimyager Gorgath, düşmanlara kayalarla saldırma ve bir alanın denetimini ele geçirme maharetlerine sahiptir. Kayaları uzaktan fırlatabilir yahut yakındaki düşmanlara ziyan vermek için patlatabilir. Bu maharetlerle, oyuncular uzak bir uzaklıktayken öteki rakiplerle etkileşime geçebilecekler. Buna ek olarak, Gorgath Yasak Kimya’yı kullanarak rastgele eşyalar üretebilir. Yasak Kimya’nın maharet leveline bağlı olarak elde edilecek eşyalar, ender eşyalar da olabilir.

Derece Sistemi Güncellemesi ve Sıralama Puanları

Derece Puanları ile Sıralama Puanları birbirinden ayrılarak Derece Sistemi yenilenmiştir. Derece Puanları, bir oyuncunun hangi dereceye yerleşeceğini belirleyerek her oyunun sonucuna nazaran güncellenecek.

Dahası, Kara Ruh Olma marifetinin bekleme müddeti, oyuncular Sarsma ve Sersemletme üzere bir Alan Denetimi (CC) marifeti tesiri altına girince azalır. Oyuncular, rastgele bir durumdan kaçmak için Kara Ruh Olma’yı daha süratli kullanabilecekler.

Yeni kahraman Gorgath’ın tanıtım görüntüsünü izlemek için buraya tıklayabilir ve daha fazla bilgi için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap