1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. OZAN, Oyun ve Espor Ajansı Olan Gaming in Turkey ile Anlaştı

OZAN, Oyun ve Espor Ajansı Olan Gaming in Turkey ile Anlaştı


Finansal teknoloji (fintech) şirketi OZAN, güçlü bir iş iştirakine daha imza attı. Türkiye pazarına süratli bir giriş yapmaya hazırlanan OZAN, oyun pazarlama stratejisi ve espor projeleri için Türkiye’nin en güzel oyun ve espor ajansı olan Gaming in Turkey ile anlaştı.

“OZAN” markasıyla, son kullanıcılar ile küçük ve orta ölçekli işletmelere finansal teknoloji tahlilleri sunacak ve bunu yaparken hem oyun dünyasının hem de esporun gücünü yanına alacak olan Ozan Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., oyun ve espor alanında stratejisini ve pazarlama aksiyonlarını Gaming in Turkey’e emanet etti.

2015 yılında kurulan ve 12 yıllık sektörel deneyime sahip ekibiyle online oyun profesyonellerini tek bir çatı altında buluşturan Gaming in Turkey; hem yurt içi hem de memleketler arası platformlarda yaptığı onlarca başarılı projesi, bölümde ses getiren raporları ve imzasını taşıyan aktiflikleri ile Türkiye’nin en düzgün oyun ve espor ajansı olarak gösteriliyor.

Ozan’ın CEO’su ve İdare Şurası Üyesi Ömer Suner, Gaming in Turkey ile yapılan iş birliği için şu kelamları kaydetti: “Gaming in Turkey ile yapmış olduğumuz bu iş birliği yakın vakitte hem Türkiye hem de memleketler arası platformlarda çok ses getirecek projelerimizin birinci adımı oldu. Heyecanlıyız ve motivasyonumuz yüksek. Ozan olarak Türkiye’deki oyun dünyasına ve platformlarına verilen ehemmiyetin farkındayız ve elbette bizler de bu platformlarda, en önde yerimizi almaya hazırlanıyoruz.”

OZAN, Oyunculara Birçok Avantaj Sunacak

Türkiye’deki oyuncu sayısının bilhassa son iki yılda dramatik bir formda arttığının altını çizen Ömer Suner kelamlarına şöyle devam etti: “Türkiye’de şu an etkin olarak oyun oynayan kişi sayısı 32 milyonu aşmış durumda, yani nüfusun %38’i farklı düzeylerde ‘gamer’. Bu çok önemli bir oran.  Hasebiyle yapılacak çok fazla şey var. Bu noktada Türkiye’nin en güzel espor ve oyun ajansı Gaming in Turkey ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz, yaptığımız en uygun stratejik ataklardan biri oldu.“

Gaming in Turkey’in kurucusu Ozan Aydemir ise yapılan bu iş birliği için hayli heyecan duyduklarını belirtti: “Gaming in Turkey grubu olarak oyun ve espor alanlarında 12 yılı aşan hatırı sayılı bir deneyime sahibiz. Ozan ile yapmış olduğumuz bu iş birliği ile mahallî ve milletlerarası platformlarda epeyce ses getirecek heyecan verici projelere imza atacağız. Yayımladıkları raporlar ile Türkiye’de oyun dalına taraf veren Gaming in Turkey’in kurucusu Aydemir;  “Ozan takımı ile şimdiden apayrı bir dünya inşa etmeye başladık. Bu dünya için yapacağımız çok fazla şey var. Yolumuz uzun fakat hayli heyecan verici. Ozan ile hoş projelerde yer alacağımıza ve birlikte tam bir takım ruhuyla çalışacağımıza eminiz”

OZAN Hakkında:

Yeni jenerasyon finansal teknolojiler (fintech) teşebbüsü olan “OZAN”, tüm dünyada son kullanıcılar ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri finansal servislerle buluşturmak emeliyle kuruldu. 2020ılında, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) kontrolünde ve nezaretinde lisanslı bir kuruluş olarak faaliyetlerine başlayan “OZAN”, tüm Ar-Ge çalışmalarını Türkiye’de gerçekleştiriyor. İngiltere’de Financial Conduct Authority (FCA)’den Electronic Money Regulations (FRN 900482) kapsamında e-para lisansına da sahip olan “OZAN”, son kullanıcılara ön-ödemeli kartın yanında taşınabilir cüzdan aracılığı ile hesap açma, para transferi, temassız ödeme, yurt içi ve yurt dışı fatura ödeme, online armağan kartı ve e-pin üzere hizmetler sağlarken, bu tahlillere ek olarak Sanal POS ve Taşınabilir POS eserleriyle de küçük ve orta ölçekli işletmeleri finansal servislerle buluşturmayı hedefliyor.

https://www.ozan.com/tr

Yorum Yap

Yorum Yap