1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Oyun Bilgisayarında Tasarımın Yeni Adı Excalibur E600

Oyun Bilgisayarında Tasarımın Yeni Adı Excalibur E600


Oyun severlere son teknoloji eserler ile azamî performans ve kesintisiz oyun keyfi vadeden Excalibur, eser yelpazesini artırmaya devam ediyor. Excalibur ailesinin oyun severler için özel olarak geliştirdiği son modeli Excalibur E600, etkileyici tasarım ve üstün performans özellikleriyle masaüstü oyun tecrübesini bir üst düzeye taşıyor.

Excalibur, oyun bilgisayarlarını taçlandırdığı süper tasarım detaylarına E600modelinde de cömertçe yer veriyor. E600’ün ışık efektleri, özelleştirilebilir ARGB/RGB LED sistem fanı, sistem aydınlatması ve şeffaf yan paneli sayesinde oyun severlerin daha birinci bakışta kalplerini fethetmesi bekleniyor.

Excalibur E600’ün performans tutkunları için sunduğu overclock seçenekleri, çok sürece dayanıklılığı ve güçlü performanslı bileşenleri ile asıl argümanını ortaya koyuyor. Excalibur E600’ü vazgeçilmez yapan bir başka özelliği ise son teknoloji oyun işlemcilerive grafik kartlarının sağladığı avantajlar oluyor. Diskin rastgele bir ekipmana muhtaçlık duymadan çarçabuk değiştirilmesini ve yükseltilmesini sağlayan vidasiz tasarim disk sistemi Excalibur E600’ün çarçabuk muhtaçlıklar doğrultusunda güncellenmesine imkan sunuyor.

Turbo Soğutma ile Kesintisiz Oyun Keyfi

Excalibur E600’ün PFC özellikli güç kaynakları, alt ve üst panellerde bulunan toz filtreleri ve kusursuz soğutma sistemi kesintisiz oyun performansında değerli rol oynuyor. Üstelik mükemmel performansında hisse sahibi güçlü bileşenlerini 0.6 mm kalınlığındaki güçlü sac kasada uzun yıllar en düzgün halde koruyabiliyor. Oyun tutkunlarının vazgeçemediği ARGB/RGB kasa fanı ve öbür LED seçenekleri oyun tecrübesini en üst düzeye taşıyor. Excalibur E600’ün yalnızca 30 cm’lik anakartı ise yüzde 35 performans artışı sunarken, yer tasarrufu sağlayan tasarımı ile de oyun keyfini ikiye katlıyor.

Hudut Tanımayan Performans

Excalibur E600, yüksek performans gerektiren oyunlarda sunduğu en yüksek performans ayarları ile oyun severlere meselesiz ve keyifli bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Intel® Core™ K serisi işlemcilere sahip Excalibur E600, bilgisayarın gücünü arttırıp bu gücü uzun mühlet kullanmak isteyen oyuncular için overclock yapma imkanı sağlayarak performans beklentisindeki oyun tutkunlarının talebini karşılıyor.

NVIDIA® GeForce RTX  Değişik Oyun Tecrübesi

Excalibur E600, bir evvelki kuşaklarına nazaran ortalama yüzde 30 daha fazla performans sunan dünyanın en ileri GPU mimarisi olan NVIDIA Turing ile güçlendirilmiş yeni kuşak NVIDIA® GeForce RTX grafik kartlarını destekliyor. RTX ekran kartları, oyun tutkunlarına çok daha gerçekçi imgelerle birlikte tüm ayrıntıları sunarak oyun mühletince çok daha süratli ve güçlü bir performans sergilemelerine yardım ediyor.

Üst Seviye Soğutma Performansı

Excalibur E600, oyuncuların en çok önemsediği hususlardan biri olan soğutma için 3 adet 12 cm kusursuz fan ile oluşabilecek ısıyı ve fan gürültüsünü asgarî seviyeye çekerek azamî performans sunuyor. Daha düşük fan gürültüsü oyun oynarken, sinema izlerken yahut müzik dinlerken çok daha net ve kaliteli kulaklık tecrübesi sunuyor.

Güçlü Uzaktan İlişki Özellikleri

Excalibur E600’ün 300Mbps kablosuz irtibat suratı gürültüye hassas HD Görüntü Akışı üzere uygulamalar için ülküdür. Excalibur E600’de bulunan MIMO teknolojisi ise daha güçlü sinyal penetrasyonu, daha geniş kapsama alanı, daha yeterli ve kararlı performans sunarken; WPS™ (Wi-Fi Protected Setup) sayesinde yüksek güvenlikli irtibata kolay kolay suram imkanı sağlar.

Yorum Yap

Yorum Yap