1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. NFT Tahminleri: Bu 3 Altcoin Mücevherine Bakın!

NFT Tahminleri: Bu 3 Altcoin Mücevherine Bakın!


Geniş çapta takip edilen kanal Bitboy Crypto, 1.18 milyon abonesi ile NFT alanında büyüme potansiyeli yüksek birinci 3 düşük kıymetli altcoin projesini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak bu üç altcoin projesinin detaylı tahliline başlıyoruz.

Birinci altcoin Curate (XCUR)

Curate, bir ödeme seçeneği olarak MATIC’i ve ayrıyeten Polygon Blockchainindeki mint NFT’lerini aktifleştirmek için Polygon ile entegre oluyor. Traderlara nazaran Curate, kesimdeki en düşük %4 satıcı komitesi sunarak daha adil ve daha şeffaf bir açık pazar yeri sağlıyor ve alıcılara XCUR kullandıklarında sıfır fiyat çıkarıyor, uygulama içi satın almak için mahallî token küratörlüğünü yapıyor. Tüm alıcılar ve satıcılar ayrıyeten tüm süreçlerde XCUR ile ödüllendiriliyor. Curate, 2020’de 10 milyon XCUR tokeni sürdü. Aralık 2020’de, arzın %15’i yakıldı ve toplam arz 8,5 milyona düştü. Dolanımdaki arz şu anda 6,068,374 XCUR tokeni. Yazım sırasında XCUR, 26 milyon dolarlık düşük bir piyasa kıymetiyle 3.27 dolardan süreç görüyordu.

Babylons (BABI)

Listede bir sonraki altcoin Babylons (BABI). Babylons, hem sanal hem de gerçek dünyalarda yaratıcı ve ilgi alımlı seyahatler başlatan Binance Smart Chainde birinci gerçek topluluğa ilişkin ve önder NFT pazarıdı. Analiste Phoebe diyor ki:

Babylons bana Rarible’ı hatırlatıyor. Rarible, 12 ay evvel Ethereum‘da sahneye çıkan bir pazar yeriydi. Herkes onu kullanmaktan heyecan duyuyordu. Muhteşem, kullanımı çok kolay. Sanatkarlar bu pazarda para yaratabilir, eserlerini satabilir, eserlerini devredebilirdi. Çok ucuz. Lakin sonra Ethereum’un fiyatı yükselmeye başladığında, Rarible’daki kullanıcıların düşmeye başladığını gördünüz. Süreç fiyatları çılgıncaydı. Yalnızca bir NFT basmak bazen 100 dolara mal oluyordu. Ve sen onu yalnızca 20 dolara satmaya çalışıyordun. Böylelikle Babylons, Binance Smart Chaini başlatarak bu sorunu çözdü.

NFT pazarı, sanat, teknoloji ve Blockchain alanlarındaki yılların tecrübesinden sonra Mart 2021’in sonunda BSC ana ağında başlatıldı. Babylons piyasaya çıktığında piyasa kıymeti 200 bin dolardan az olacak. Analist Phoebe’ye nazaran:

Babylons, düşük maliyetli para yaratma, haftalık mükafatlar ve mülkiyeti ve belirleyici gücü topluluğun ellerine veren bir DAO yönetişim modeliyle bir NFT pazarı olarak öne çıkıyor.

Spores (SPO)

Listedeki son düşük kapasiteli NFT, Spores (SPO). Spores Network, Yaratıcı Sanayiler için multy-chain birlikte çalışabilir bir NFT pazarı ve DeFi protokolleri inşa ediyor: Animasyon, Koleksiyon, Dijital Sanat Yapıtları, Moda, Oyun, Spor Kartları. Temel platform para ünitesi olarak, DPT, entegre üçüncü taraf DeFi protokolleriyle (örneğin LP madenciliği, stake etme, teminat ödünç verme olarak kullanım) çeşitli etkileşimlere katılmak, bu protokollere dahil olmak ve bu tıp iştirak için teşvikler almak için kullanılabilir. Analiste nazaran, cross-chain fonksiyonellik ile Spores, çok büyük olacak Cardano, Solana, WAX ve Polkadot’ta piyasaya sürülecek.

Yorum Yap

Yorum Yap