1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. NBA 2K21 Demosu Yayınlandı

NBA 2K21 Demosu Yayınlandı


Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan NBA’in son oyunu 2K21’in demosu yayınlandı.

NBA 2K21’in PS4, Nintendo Switch ve Xbox One platformları için demosu yayınlandı ve oyunda şu an dört tane oynanabilir ekip bulunuyor.

Kobe Bryant ve All-Time Lakers’ı Bill Russel ve All-Time Celtics olarak veya Giannis Antetokounmpo ve Kawhi Leonard olarak Milwaukee Bucks ve Los Angeles Clippers ile deneyebileceksiniz.

Demo, Pro Stick’te yeni iyileştirmeler, tekrar tasarlanmış çekim sistemi ve çeşitli başka yükseltme ve iyileştirmeleri deneme fırsatı sunuyor.

Demo ayrıyeten MyPLAYER Builder’ı da içeriyor. Burada pozisyonunuzu, niteliklerinizi belirleyebilir ve piyasaya sürüldükten sonra oyunda ne tıp yapılan kullanılabileceğine birinci sefer göz atabilirsiniz.

Ayrıyeten, oluşturduğunuz tüm yapılar demodan tam sürüme aktarılabilecek. Daha evvel duyurulduğu üzere, NBA 2K21 MyTEAM mevcut jenerasyon ilerlemesi, birebir sistem ailesine dahil olan yeni jenerasyon konsollara da taşınabilecek. Bu, MyTEAM’de yapılan tüm ilerlemelerin PS4’ten PS5’e ve Xbox One’dan Xbox Series X’e aktarılabileceği manasına geliyor. Bunlara ayrıyeten, elde edilmiş kartlar ve jetonlar da dahil.

Oyun, 4 Eylül tarihinde mevcut kuşak konsollar ve PC için piyasaya sürülecek. İlerleyen devirlerde de PS5 ve Xbox Series X için yayınlanacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap