1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. MMD, USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor

MMD, USB-C Dock’lu Philips 346B1C Monitörünü Piyasaya Çıkartıyor


Önder ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, USB-C’ye sahip, 34 inçlik, kavisli UltraWide VA LCD monitörü Philips 346B1C’yi piyasaya çıkartıyor. İşyerindeki üretkenliği, konforlu ve üslup sahibi bir biçimde artırmak için tasarlanan bu model, izleyeni çevreleyen bir VA ekranda quad yüksek çözünürlüklü CrystalClear imajlar, dahili USB-C kenetleme teknolojisi ve ergonomik konforun yanı sıra çevresel sürdürülebilirliği de garantileyen bir dizi yenilikçi özelliğin ülkü bir kombinasyonunu sunuyor. Velhasıl, Philips’in 346B1C modeli finans, bankacılık ve başka B2B bölümlerinde üretkenlik odaklı profesyoneller için nitekim bütün arananları sağlayan bir tahlil.

Philips 346B1C

Süper imajlar

Philips 346B1C, kullanıcılara istisnai bir görüntüleme tecrübesi sunmak için tasarlanmış çok sayıda yüksek performans teknolojisi ile donatıldı. CrystalClear, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik imgeler, neredeyse ekrandan atlayıp dışarı çıkıyorlar. Lüks genişlikteki 21:9 formatı, ortalarında yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek detaylı CAD-CAM uygulamaları ve daha fazlası üzere sonsuz olasılıklar sunuyor. Ayrıyeten bölünmüş ekran ve çoklu aygıt üretkenliği kullanıcıların eş vakitli olarak bir diz üstü bilgisayar ve bir PC üzere çoklu aygıtlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki başka PC’yi denetim etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar sayesinde mümkün. Üstelik işi cümbüş ile karıştırmaktan keyif alanlar için de, bu monitör ayrıyeten yıldırım suratındaki reaksiyon müddetini ve akışkan, yapay olgu içermeyen oynanabilirliği garantileyen Adaptive-Sync teknolojisine sahip.

USB-C Büyüsü

Vakitten tasarruf sağlayacak, zahmetsiz tahliller arayan profesyoneller için, Philips 346B1C’nin mükemmel haberleri var. Ekranda güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, kullanıcıların kolay, tek kablolu kenetleme ve dizüstü bilgisayarları şarj olurken bile yüksek çözünürlüklü görüntü ve üstün süratli data iletimi için diz üstü bilgisayarın monitöre bağlanabilmesi üzere rahatlık sağlayan bir dizi fonksiyonu kullanabileceği manasına geliyor.

İleri görüşlü özellikler

Philips 346B1C başında geçirilen her dakika keyifli olmalı. Bu türlü olması için monitör, konforu daha da artıran geniş yelpazedeki özellikler ile donatıldı. Flicker-free teknolojisi ve LowBlue Modu çalışırken daha güzel bir görselleştirme verirken, EasyRead modu da güzel, kağıttan okur üzere bir okuma tecrübesi sunuyor. 180° sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı optimal ergonomik konforu sağlıyor. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona nazaran ayarlama yapıyor, böylece de güç maliyetlerini %80’e dek düşürebiliyor. Üstelik hepsi bu kadar da değil. Bu monitör ayrıyeten cıvasız, kurşunsuz, EnergyStar 7.0, RoHS ve TCO sertifikalı. Ayrıyeten %100 geri dönüştürülebilir gereç ile ambalajlandı.

Üretkenlik manasında bir güç merkezi olan Philips 346B1C monitörü, 660 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatından Kasım 2019’da piyasada bulunabilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap