1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Bu Haberle 5 Dolara Vuracak!

Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Bu Haberle 5 Dolara Vuracak!


Kriptokoin.com olarak da yakından takip ettiğimiz yaklaşan Cardano (ADA) güncellemesi, ünlü analiste göre ADA’yı 5 dolara çıkarabilir. İşte nedenleri. Kripto kanalı Coin Bureau’dan popüler stratejist ve analist Mike Jenkins, aboneleriyle yaklaşan Cardano (ADA) güncellemesini ve bunun söz konusu altcoin projesi için ne kadar etkili olacağını paylaşıyor.

Cardano güncellemeleri

Ünlü analist Mike Jenkins’in konuya ilişkin açıklamaları şu şekilde:

Cardano’nun yaklaşan akıllı sözleşme güncellemesi, bu endüstrinin bugüne kadar gördüğü en önemli gelişmelerden biri olabilir… Cardano (ADA)’nun akıllı sözleşme yetenekleri yıllardır çalışıyor ve görünüşe göre bu devrim niteliğindeki sunumun son aşamasında olabiliriz.

Trader Jenkins, Cardano’nun son birkaç ayda kat ettiği son kilometre taşlarını anlatıyor. Mart ayında Coinbase nihayet ADA’yı listeledi, Goguen döneminin ilk güncellemesini yaptı ve “Mary” hard fork adını verdi. Nisan ayında IOHK, Etiyopya hükümetiyle bir ortaklık sağladı. Ayrıca Nisan ayında, Wyoming Üniversitesi ek gelir için ADA’yı stake etmeye başladı. Mayıs ayında ADA, Revolut mobil bankacılık uygulamasına eklendi. Haziran ayında ADA, Nexo’da ödünç verme ve ödünç alma için uygun hale geldi. Temmuz ayında ADA, Grayscale’in Digital Large Asset Trust’a eklendi.

Şimdi stratejist Jenkins, Cardano’nun resmi olarak akıllı sözleşmeleri tanıtacak olan “Alonzo” adlı bir sonraki güncelleme aşamasını tamamlamaya hazırlandığını söylüyor. Alonzo‘nun Ağustos sonu veya Eylül başında hayata geçmesi bekleniyor. Analist Mike Jenkins diyor ki:

İyi haber şu ki Alonzo tam zamanında ilerliyor. Charles’ın Mayıs sonunda Alonzo’nun başladığını duyurduğu göz önüne alındığında, IOHK’nın 90 günlük zaman çizelgesi, Ağustos ayının sonunun mümkün olduğunu gösteriyor.

ADA fiyat analizi

Analiste göre, Cardano’nun geniş topluluğu ve erken yatırımcıların uzun zaman önce tamamen kazanılmış olması, ADA‘nın gücünün işaretleri olarak yorumlanmalı. Jenkins’e göre, Bitcoin‘in muhtemelen Eylül veya Ekim aylarında yukarı yönlü başka bir harekete başlaması varsayılırsa, ADA’nın yıl sonuna kadar 4-5 dolara ulaşması beklenebilir. İyimserliğe rağmen, kripto dünyasının ünlü yorumcuları hala Cardano Blockchaininde konuşlandırılacak kapsamlı bir kripto proje listesi olmadığı konusunda endişeli. Ayrıca, söz konusu ağda diğer önemli kripto para Blockchainleri ile cross-chain köprüler de bulunmuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap