1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!

Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!

NVIDIA ve Ubisoft, bugün Frames Win Games GeForce RTX paketini duyurdu. Yalnızca hudutlu bir mühlet için GeForce RTX 2080 Ti, 2080 HARİKA, 2080, 2070 ÜSTÜN, 2070, 2060 MUHTEŞEM ya da 2060 GPU-destekli grafik kartı, dizüstü yahut masaüstü oyun bilgisayarı satın alan oyuncular için Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition’ın PC sürümü beraberinde gelecek. GeForce RTX GPU’lar, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’te rekabette avantaj sağlayacak 144+ FPS ile daha düşük gecikme müddeti vadediyor ve dikkat dağıtıcı tesirleri en aza indiriyor. Bugün başlayacak olan Frames Win Games GeForce RTX paketi satışı 27 Ağustos 2020 perşembe gününe kadar devam edecek.

Gold Edition’da 16 operatör, özel üniformalar, kostümler ve bu yıl boyunca piyasaya sürülen 6 operatörün tamamını, VIP takviyelerini, daha süratli Battle Pass dizisini ve çok daha fazlasını içeren 5. Yıl Dönem Kartı’nı bulmak mümkün.

Frames Win Games paketine dair tüm detaylar bundle paketi sayfasında bulunuyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Hakkında

Başarılı bir profesyonel e-spor sahnesi ve 60 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya mesken sahipliği yapan bir topluluk olmasının yanı sıra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncularına sıra dışı operatörlerin takviyesiyle hareketli, daima gelişen çok oyunculu bir tecrübe sunuyor. Her iki tarafın da sahip olduğu özel yetenekler ve aygıtlarla Rainbow Six takımları, yanlışsız taktik ve tahribat tekniklerini kullanarak düşmanlarını kuşatmaya çalışıyor. Savunucular, etraflarındaki ortamları çağdaş kalelere dönüştürerek hazırlanırken, saldırganlar akınlarını dikkatlice planlamak ve istihbarat kazanmak için keşif uçağı kullanıyor. Dünyanın dört bir yanından eş vakitli katılan karşı istihbarat casuslarından esinlenen düzinelerce operatöre erişim ile oyuncular, karşılaştıkları her zorlukta nasıl hareket etmek isterlerse ona nazaran aksiyon alıyor. Strateji ve savaşın derinliğine katkıda bulunan yeni operatörlerin ve haritaların daima güncellenmesi sayesinde, Rainbow Six Siege’te her çeşit öngörülemezdir ve bu sayede yoğunluk ve rekabet, oyuncuların beklentilerini tam manasıyla karşılar.


İlgili İrtibatlar:

GeForce RTX GPU’ları ile gelen ‘Frames Win Games’ paketi ile ilgili GeForce.com açıklaması:

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/news/rainbow-six-siege-geforce-rtx-bundle/  

 

GeForce RTX ‘Frames Win Games’ Paketi için ayrıntılı bilgi:

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/

 

GeForce RTX ‘Frames Win Games’ Bundle fragmanı: 

 

Yüksek FPS’li Rainbow Six Siege Frames Win Games Oyun Görüntüsü: 

 

Ubisoft.com üzerinden Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e erişim:

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap