1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Max Keiser: Bitcoin (BTC) Alımında Sıradaki Şirket Oracle Olabilir

Max Keiser: Bitcoin (BTC) Alımında Sıradaki Şirket Oracle Olabilir

max-keiser-bitcoin-btc-aliminda-siradaki-sirket-oracle-olabilir-h1JeVMWu

Tesla’nın Bitcoin (BTC) satın alımı, öbür şirketlerin kripto paralara girmesine imkan tanıdı. Max Keiser’ın kaynakları Oracle’ın da BTC almayı planladığını söyledi.

Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık Bitcoin alımı, sonraki firmanın Bitcoin almak için sırada olabileceğini söyledi. Max Keiser’a nazaran dünyaca ünlü data tabanı yazılım firması Oracle, Tesla’dan sonra BTC satın alacak teknoloji devi.

Oracle, Tesla’dan Sonra Mı Gelecek?

Tesla’nın, 1,5 milyar dolarlık Bitcoin alımı haberlerde manşet oldu. Fakat zati öncesinde MicroStrategy’nin 2020 yazında yaptığı 1 milyar dolarlık Bitcoin alımı, kurumsal firmaların ilgisini çekmeye başladı.

Bitcoin, birçok kurumsal firmanın portföyüne girmişti. Lakin Tesla’nın girişi oyunu daha fazla ilgi çekecek halde değiştirebilir. Spekülasyonlara nazaran, Apple bile Bitcoin alabilir. Tanınan sunucu Max Keiser ise öbür bir şirketi işaret ediyor.

Keiser Report’un kurucusu Max Keiser, Oracle’ın büyük çaplı Bitcoin alımı yapacağını açıkladı.

Keiser: Ford Daha Yüksek Fiyattan Girecek

Keiser kaynağını paylaşmamasına karşın büyük şirketlerin kripto paralara girişinin zorlaşacağını açıkladı.

Keiser ayrıyeten MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Musk’ın geçmişlerinin mühendislik alanında olduğu için girmelerinin olağan olduğunu söyledi. Ayrıyeten açıklamalarında Ford üzere şirketlerin daha yüksek fiyattan giriş yapacağını belirtti.

“Bitcoin, cypherpunk ve kurumsal firmalar ortasında uç noktadaydı. Ford bilançosuna Bitcoin ekleyinceye kadar bedeli 40 katına çıkmış olacak.”

Bitcoin ve kurumsal yatırımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Yorum Yap