1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League of Legends Yeni Şampiyonu Yone Tanıtıldı

League of Legends Yeni Şampiyonu Yone Tanıtıldı


Birkaç hafta evvel League of Legends’a gelecek diğer bir şampiyonu olan Yone’yi görmek için fırsatımız olmuştu. Riot Games’in yaratıcıları bu karakterin yeteneklerini resmen sundu ve kıssasını 10 dakikalık bir animasyonla tanıttı (aşağıda izleyebilirsiniz). Buna karşın birçok LoL oyuncusu, Yone’nin muhtemelen oynamak istemeyecekleri bir şampiyon olacaklarını belirttiler.

League of Legends’ın yeni şampiyonu İstikamete, uygun bir düzeyde oynayabilmek için mekaniğine çok âlâ hakim olmamız gereken ünlü Yasuo’nun kardeşi. Birçok oyuncu Yasuo’nun bir noktada bir kasvet yaratacak haline geldiğini kabuk ediyor. Genelde ekip arkadaşlarınızdan birisi Yasuo’yu seçtiğinde oynamayı beceremeyeceğini düşünür. Yone’nin yetenekleri de Yasuo’ya misal formda tasarlandı (çünkü kardeşler) ve birçok oyuncu bu yeni kahramanın LoL’deki diğer bir sıkıntılı karakter olabileceğini belirtiyor.

Hünerleri kısa uzaklıklarda süratle hareket etmeyi, kılıçları mümkün olan her tarafta “sallamayı” ve hasar vermeyi kapsıyor. Tecrübeli oyuncular İstikamete ile çok fazla hasar verebilecek kapasiteye sahip olsalar da, tecrübesiz oyuncular şampiyonu işe yaramayacak biçimde görüyorlar. Yone’nin hünerlerinin tamamını aşağıdaki görüntüde bulabilirsiniz. Şampiyon iki haftadan kısa müddette yayınlanması planlanan 10.16 yamasıyla oyunda yer alacak.

Yorum Yap

Yorum Yap