1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. League Of Legends Havuz Partisi 2020 Skinleri Hazır

League Of Legends Havuz Partisi 2020 Skinleri Hazır


Bu yıl Havuz Partisi skinleri, birçok skin üzere makul bir küme kahramanla sonlu. Bu yıl Heimerdinger, Jarven IV, Orianna, Syndra ve Taliyah Havuz Partisi skinlerini aldılar. Her biri kıyıda kendi usullerinde eğleniyorlar.

Mesela Havuz Partisi Heimerdinger vaktini eksiksiz kum sandığı yapmaya çalışarak geçiriyor. Syndra voleybol oynarken öteki şampiyonları ezmeye devam ediyor.


Jarvan, plajda güneşlenerek Demacia’yı yönetmeye mola verirken, Orianna yüzüyor ve Syndra voleybol topunun arkadaşlarına çarpmasını durdurmak için elinden geleni yapıyor. Taliyah ise kum sörfünü gerçek dalgalar ve sörf tahtasıyla değiştiriyor.

Başka skinlerde olduğu üzere, League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri yalnızca şampiyonların görünüşünü değil, animasyonlarını da değiştiriyor. Örneğin Heimerdinger plajda füze kullanmıyor, bunun yerine soda şişeleri kullanıyor. Jarvan’ın mızrağı plaj şemsiyesi, Syndra’nın kara büyü küreleri voleybol toplarıyla değiştirildi.


Tüm League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri, gerçek parayla yahut oyun içi altınla satın alınabilir. Lakin unutmayın, bu skinler yalnızca yaz periyodunda satın alınabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap