1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!

Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!


Her karakterin eşsiz özellikleri var!

OutLaw:Kanunsuzlar Arenası, gerçek vakitli 1v1 çaba üzerine heyeti ve oyuncuların yetenekleklerinin ehemmiyet teşkil ettiği bir rekabetçi taşınabilir oyun. 4 farklı karakter ve bu karakterlere has özelliklerle giriş yapılan kanunsuzlar dünyasında, en mahirler ve güçlüler ayakta kalıyor. Büsbütün fiyatsız ve büsbütün Türkçe olan OutLaw,bu oyun içerisindeki rekabetin sonucunda oyuncuları da ödüllendirmeyi ihmal etmiyor. Oyun içerisinde her sınıf atladığınızda ve rakiplerinizi alt ettiğinizde topladığınız puanlar ile oyunun en uygunu olduğunuzu diğerlerine kanıtlayabiliyorsunuz. Rekabet dolu Kanunsuzlar Arenası’na Google Play üzerinden çarçabuk ulaşabilirsiniz.

Birçok farklı oyun moduyla güçlü bir içerik sunuyor

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası’nda PvP oyunların yanı sıra karakterinizi güçlendirmek, kendi el hünerlerinizi artırmak ve daha güzel bir oyuncu olmak için farklı oyun modları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi düşman akınlarından kaçmak ve bu bahiste oyuncunun hünerlerini geliştirmek için oluşturulmuş Kurşun Savunması modu, büyü ve ataklar konusunda oyuncuların maharetlerini geliştirebildikleri Canavar Defansı modu ve Boss Savaşı moduyla oyuncular oyun içi mükafatlar toplayarak karakterlerinin büyülerini ve daha birçok özelliğini geliştirebiliyorlar.

Arkadaşlarınla katıl ve daha fazla arkadaş edin!

Oyun dünyasının oyuncular için yarattığı keyifli dünyaya arkadaşlarınızla katılabilmek, oyunlar için hayli kıymetli bir öge. OutLaw: Kanunsuzlar Arenası’nda oyuncular arkadaşlarıyla çaba edebilmenin yanı sıra, lonca sistemi sayesinde bu çabayı ortak bir emel doğrultusunda sürdürebiliyorlar. Gerçek vakitli 1v1 çabalar sonrasında loncasını üst sıralara taşıyan oyuncular ise ödüllendiriliyor.Arkadaşı olmayan oyuncular için de arkadaş edinme ve yeni beşerlerle tanışma fırsatı veren bu sistem sayesinde, çok daha keyifli bir oyun tecrübesi yaşayacaksınız.

Büyüler ve kartlar ile karakterinize güç katın!

Kendine has temel özellikleri olan farklı karakterlerin yanı sıra, oyun stratejinize nazaran düzenleyebildiğiniz büyü kartları da mevcut oyunda. Kıyasıya gayretlerde farklı taktikler uygulayabilmeniz için oluşturulmuş bu büyü kartları,karakterlerinizin zayıf istikametlerini güçlendirmek için yahut güçlü istikametlerini ön plana çıkarmak için kullanılabilirler. Gayrete devam eden ve bu büyü kartlarını toparlayan oyuncular birebir vakitte büyülerini geliştirip güçlendirebiliyorlar. Bu sayede oyunun en yeteneklisi ve güçlüsü olmak için gereken gayret uzun bir maraton formunda oyuncuları karışılıyor.

OutLaw: Kanunsuzlar Arenası şu an %100 Türkçe olarak Türkiye’de ve yerelleştirilmiş halleriyle Azerbeycan ve Arap ülkelerinde oyuncular için açık durumda.

Heyecan dolu 1v1 gayretleri deneyimlemek ve başka oyunculara marifetlerinizi göstermek için OutLaw’u Google Play

Yorum Yap

Yorum Yap