1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Herkese Uygun Bir SteelSeries!

Herkese Uygun Bir SteelSeries!

herkese-uygun-bir-steelseries-Vf1ShQXN

Herkese Uygun Bir SteelSeries! Oyun tutkunlarının tercihi SteelSeries ürettiği etraf ekipmanları ile oyunun ve oyuncuların hayatına dokunuyor. Oyun oynarken muhtaçlık duyulan, aranılan ne varsa SteelSeries’de bulmak mümkün. Zira hangi oyun, hangi platform, hangi çeşit olduğu fark etmeksizin herkese uygun bir SteelSeries kesinlikle vardır.

Oyuncuların lisanından sırf oyunu tanıyanlar anlar prensibiyle üretilen her bir SteelSeries ekipmanında önceliği oyuncuların beklentileri ve muhtaçlıkları oluşturuyor. Ferdî tercihlerin oyun performansını hiç olmadığı kadar etkilediği oyun dünyasında muhtaçlığa uygun ekipman bulmak büyük kıymet taşıyor. Estetik, performans, dayanıklılık, çoklu fonksiyon, sürat, hareket özgürlüğü, ışıltı, sadelik, kişiselleştirilebilme… Oyun oynarken aradığınız ne olursa olsun SteelSeries ile sahip olmak mümkün. Zira herkese uygun bir SteelSeries bulabilirsiniz! 

Sayısı milyonları aşan oyun tutkunlarının elbette ki birbirleri ile tıpatıp tıpkı tercihlere sahip olması mümkün değildir. Bilgisayar başında vakit geçirme müddetlerinin arttığı günümüzde kullanıcılar hem iş hem de özel işleri için ekran karşısına geçiriyor. Kendileri de oyuncu olan gruplar tarafından üretilen SteelSeries oyun dünyasının da oyuncuların da ne kadar renkli ve çeşitli üyelere sahip olduğunu biliyor. İş gününün akabinde oyuna tıkladığınızda yahut farklı oyun cinsleri ortasında geçiş yaptığınızda ekipman değiştirme gereksinimini ortadan kaldıran, siz ne yapmak isterseniz yanında olacak SteelSeries Rival 5’i de bu yüzden üretiyor.Tüm oyunlar için tek bir SteelSeries

SteelSeries’in oyun dünyasının “Bukalemun” faresi olarak isimlendirdiği Rival 5, bir oyundan çıkıp başkasına geçerken size eşlik etmek üzere özel olarak tasarlanmış. Shooter oyunundan çıkıp, MMORPG oynamaya başladığınızda yahut daha sonra Battle Royale bir oyuna geçmeye karar verdiğinizde Rival 5 hangi oyunda olduğunuzu algılıyor ve evvelce ayarladığınız kısa yolların hepsini oyuna tıkladığınız anda aktive ediyor. Gövdesi üzerinde yer alan 9 makro tuş ile Rival 5, oyunlarda yapabileceğiniz her şeyi bir tıkla halletmenizi sağlıyor. MOBA oyunlarında büyüler, mana potları, sıhhat kitleri için ayarlanabilen tuşlara, FPS oyunlarında silah değiştirmek yahut süratli satın alma üzere atamalar yapılabiliyor. Bir bukalemunun bulunduğu ortama rengini değiştirerek ahenk sağlamasından ilham alarak üretilen Rival 5, hepsi fonksiyon değiştirebilen 9 makro tuşu ile dilediğiniz her yerde size eşlik edebilmek üzere kendini değiştirebiliyor.Renklerin gücünü avantaja çevirin

Rival 5, 85 gram tartısı ve yeni kuşak takılmayan Muhteşem Mesh kablosu ile hafiflik ve suratı bir ortaya getiriyor. Süratle hareket etmek gereken şiddetli çabalar sırasında yahut savaşın en çekişmeli anında takılma korkusu yaşamadan süratle hareket etmeyi kolaylaştırıyor. PrismSync aydınlatma teknolojisi ile donatılarak RGB’yi bir sonraki düzeye taşıyan 16.8 milyon harika netlikte 10 bölgeli parlak prizma aydınlatması ile Rival 5 renklerin gücünü hem estetik hem de pratik olarak kullanıyor. SteelSeries GG uygulaması ile oyun içindeki anlık olaylara reaksiyon vermek yahut bir Discord bildirimi aldığınızda sizi uyarmak üzere ayarlanabilen özelleştirmeler yapılabiliyor. GameSense özelliği ile oyundaki hiçbir şeyi kaçırmamayı sağlıyor. Rival 5’in renk şemaları ayrıyeten başka SteelSeries eserleri ile basitçe senkronize edilebiliyor.


Rival 5 oyunda görülen her şeye anında reaksiyon verebilmeyi sağlayan, gerçek vakitli ve kusursuz piksel hassasiyetine de sahip. TrueMove Air sensörü, 18.000 CPI, 400 IPS, 40G hızlanma ve eğim takibi ile özel gerçek 1’e 1 izleme sunuyor. Ek olarak, yeni kuşak Golden Micro IP54 Anahtarları oyuncuların kâbusu çift tıklama korkusunu sıfırlarken tıpkı vakitte 80 Milyona kadar tıklamaya güçlü. Aradığım fare tam da bu diyorsanız mükemmel SteelSeries Rival 5’e buradan ulaşabilir, daha detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.Dayanıklılığın yeni ismi Prime

Oyun oynarken gereksinim duyduğu tek şey yeteneğini ortaya çıkarabilecek bir ekipman olan hırslı oyuncuların muhtaçlıklarının karşılığı da SteelSeries. Oynadığı oyun fark etmeksizin tek maksadı en düzgün performansı sergilemek olan azimli oyunculardan ilham alarak üretilen Prime serisi ile SteelSeries, muhtaçlık duyulan dayanağı parmakların ucuna taşıyor. esporcular ile birlikte espor için özel olarak üretilen Prime serisi performans, dayanıklılık ve sürat üzere özelliklerini kaybetmeden birden farklı seçenek ortasında seçim yapmayı mümkün hale getiriyor.


Prime serisi her biri özünde birebir dayanıklılık ve güçlü performansı sunan birbirinden farklı 3 farklı oyuncu faresinden oluşuyor. Prime serisindeki fareler, her tıklamayı birinci tıklamaymış üzere hissettirecek kadar güçlü yeni İtibar Optik Manyetik anahtarlara sahip. Alanındaki rakiplerinden 5 kat daha uzun mühlet dayanmak üzere tasarlanan Prime serisinin İtibar Optik Manyetik anahtarları kuantum suratında reaksiyon vererek, sürat tarifini değiştiriyor. SteelSeries sunduğu İtibar Optik Manyetik anahtar teknolojisiyle birinci tıklamada da yüz milyonuncu tıklamada da birebir hissiyatı yaşamayı mümkün kılıyor.Profesyonellerin tercihi SteelSeries

Oyunu oyuncuyla birlikte takip edip nokta atışları yapan bir ekipman takviyesi sunan Prime serisi Prime, Prime+ ve Prime Kablosuz seçeneklerinden oluşuyor. SteelSeries’in en düzgün teknolojisine sahip True Move Pro, Pro+, Air optik sensörler en yüksek sürat ve performans için gerekli olan 1’e 1 takip özelliğini Prime serisinde bir ortaya getiriyor.  Güçlü sensörler ile donatılan Prime serisi fareler, sınıflarında yer alan öbür rakiplerine oranla 2 kat daha yüksek bir isabet performansı sergiliyor.

Oyun oynarken hafiflik ve performans arayanların tercihi Prime modeli sırf 69 gram tartıya sahip. Harika Mesh kablosu ile hareket anında takılma korkusu olmaksızın özgürce hareket edilebiliyor. Birinci sınıf True Move Pro sensörü 18,000 CPI, 450 IPS ve 50G ivme ile profesyonellerin muhtaçlığı olan sürat ve netliği en hafif haliyle sunuyor.

Oyun sırasında ne olursa olsun performansının sekteye uğramadığından emin olmak isteyenlerin tercihi Prime+ modeli ise 71 gram yüke sahip. True Move Pro+ sensörü sürat ve sertliğin yanında oyun sırasında sensör yüzünden yaşanabilecek kazaları büsbütün ortadan kaldırıyor. Belli bir yükseklikten bile algılama yapmaya devam eden True Move Pro+ sensör, farenin yüzey üzerinde değilken bile algılamaya devam etmesini ve performansın bir an bile aksamamasını sağlıyor.Güç için bağlanmaya gereksinim duymayan Prime

Bağlılıktan hoşlanmayan lakin performanstan da ödün vermek istemeyen oyuncuların tercihi Kablosuz Prime modeli ise kablolu modelin tüm özelliklerini kablosuz olarak sunuyor. Ayrıyeten Kablosuz Prime modeli sınıfının en âlâ batarya performansına da sahip. Tam şarjla 100 saat üzerinde oynama yapılabilen Prime Kablosuz, süratli şarj özelliğiyle de gereken anlarda süratle oyuna dönebilecek kadar pratik. Eşsiz batarya performansına sahip Prime Kablosuz, güçlü olduğu kadar hafif bir kablosuz fare arayanlar için ülkü. Sadece 80 gram tartısındaki Prime Kablosuz, True Move Air sensörü ile de kusursuz bir performans sunuyor. 18,000 CPI, 400 IPS ve 40G ivme ile profesyonel kablosuz oyuncu performansında da kusursuzluğu yakalamak için gereken tüm özellikleri taşıyor.

Efsanevi Prime serisini daha detaylı olarak buradan inceleyebilir ve size uygun SteelSeries Prime’ı satın alabilirsiniz.

Performans, dayanıklılık, mutlaklık, estetik, güç, sürat, hafiflik… Oyuncuların tercihleri de kendileri kadar değişse de hepsini bir SteelSeries’de bulmaları mümkün. Zira SteelSeries oyunu ve oyuncuları yakından tanıyarak ürettiği her modelinde oyun dünyasının gereklilikleri ve oyuncuların isteklerini bir ortaya getiriyor. Aradığınız ne olursa olsun SteelSeries’de hepsini bir ortada bulmak mümkün! Herkese Uygun Bir SteelSeries kesinlikle vardır! 

Yorum Yap

Yorum Yap