1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Hepsiburada, WhatsApp Üzerinden Destek Verecek

Hepsiburada, WhatsApp Üzerinden Destek Verecek

hepsiburada-whatsapp-uzerinden-destek-verecek-OWP3UjwK

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada, WhatsApp’ın yeni platformu WhatsApp Business üzerinde hizmet vermeye başladı. Müşteri Hizmetleri takviyesini daha da artırmak isteyen şirket, bunun için 08.00 – 24.00 saatleri ortasında 0850 252 40 00 numaralı WhatsaApp çizgisi üzerinden müşterilerinin sorularını yanıtlayacak.

Bu yeni sistemle birlikte müşteriler, konuşmanın sıkıntı olacağı yerlerde de Hepsiburada’nın müşteri hizmetlerinden faydalanabilecek. E-ticaret devinin sağladığı yeni sistem ile birlikte, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen, lakin başında birtakım sorular oluşan bireyler de daha inançlı bir halde alışveriş yapabilecekler.

Bahisle ilgili açıklama yapan Hepsiburada Müşteri Tecrübesi Yöneticisi Göksü Tugay, “Müşterilerimize bir yandan eser çeşitliliğimiz ve teknolojik altyapımızla kolay ve pratik alışveriş imkanı sunarken, öte yandan da onların alışveriş tecrübelerini daima güzelleştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz self servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa vakitte hem daha süratli hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri formülle bize ulaşmalarına imkan tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye'de e-ticarette bir birinci olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolay kolay bize ulaşarak tahlil ya da karşılık bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek” dedi.

Bilhassa e-ticaret sitelerinde irtibatın çok değerli olduğu düşünülürse Hepsiburada’nın geçtiği yeni dayanak sistemini yakında öbür sitelerde de görmeyi umuyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap